3060 Ti ve R7 5800X için PSU önerisi

Bütçe ve kasa nedir? Kasa yoksa bari bütçe verin.

Bütçe ve kasa nedir? Kasa yoksa bari bütçe verin.
Henüz kasa mevcut değil. Arctic LF 280 veya 360 ile uyumlu olucak bir kasa arıyorum ve gercekten çok zorlaniyorum. Bütçem iyi ortalama 1000 tl civarı. Daha düşük olursa sevinirim tabiki ama kaliteden ödün vermek istemiyorum. @shinei @Sir Benjamin

Son düzenleme:

1000 TL'ye şunu alın kafanız rahat olsun.
Bu arada, kasa için de bütçe verirseniz burada önereyim.
Ben bunu alıyorum o zaman. Yanlız ilerde ekran kartı yükseltmesi yapmak istersem taşımaz demi bu beni. Gerçi böyle düşünmek mantıklı mi emin değilim.

Bu arada kasa onerebilirmisiniz üst tarafına 360lik sıvı sogutucu takabileceğim. Benim tercihim Arctic Liquid Freezer II 280 veya 360 lik versiyonu ama ona uygun kasa bir türlü bulamadım. Ikisi için bütçem 5000 civarı.

Ben bunu alıyorum o zaman. Yalnız ileride ekran kartı yükseltmesi yapmak istersem taşımaz değil mi bu beni. Gerçi böyle düşünmek mantıklı mi emin değilim.

Bu arada kasa onerebilir misiniz üst tarafına 360'lik sıvı sogutucu takabileceğim. Benim tercihim Arctic Liquid Freezer II 280 veya 360'lik versiyonu ama ona uygun kasa bir türlü bulamadım. Ikisi için bütçem 5000 civarı.

3070 Ti'a kadar taşır hocam.

Ben bunu alıyorum o zaman. Yanlız ilerde ekran kartı yükseltmesi yapmak istersem taşımaz demi bu beni. Gerçi böyle düşünmek mantıklı mi emin değilim.

Bu arada kasa onerebilirmisiniz üst tarafına 360lik sıvı sogutucu takabileceğim. Benim tercihim Arctic Liquid Freezer II 280 veya 360 lik versiyonu ama ona uygun kasa bir türlü bulamadım. Ikisi için bütçem 5000 civarı.
Ben de itopya indiriminden 5800x tray aldım. Noctua nh-u12a ile kullanıyorum. Benim diyen çoğu sıvı soğutmayı tokatlıyor. Maşallah diyeyim 🧿

Geri
Yukarı