3060 Ti'nin ömrü ne kadar?

Yeni çıkacak oyunların grafiğine bağlı. Ama o ekran kartı 5 yıl daha güncelleme almaya devam edecektir merak etmeyin.

Hocam UE5 bütün kartların içinden gececektir:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

13 bin TL 3060 Ti'a verilmez 500 daha koy 3070 Ti al ayrıca amaç sadece oyun ise AMD'ye yönelebilirsin.
ben bu ekran kartları modelleri üzerinde baya kafa yordum. Ekran kartının geforce rxr modelleri arasında fark olduğu gibi aracı marka ve markanın modelleri içerinde de fark vardır. bu yüzden kaliteli olsun uzun götürsün diye msi 3060 ti gaming x modelini zotac ın 3070 i ne tercih ettim.

Hocam UE5 bütün kartların içinden gececektir:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu ilk defa gördüm. üretim aşamasınada mı

Ben bu ekran kartları modelleri üzerinde bayağı kafa yordum. Ekran kartının GeForce rxr modelleri arasında fark olduğu gibi aracı marka ve markanın modelleri içerinde de fark vardır. Bu yüzden kaliteli olsun uzun götürsün diye MSI 3060 Ti Gaming X modelini Zotac'ın 3070'i ne tercih ettim.

Hocam aralarında taş çatlasın 2-3 derece sıcaklık ve 2-3 FPS farkı vardır aynı 3060 Ti modelleri arasında. Ki burada 3070 Ti söz konusu çok daha güçlü 3060 Ti'dan ayrıca iyi bir model attığım. 3060 Ti ile 1080p oynayabilirsin ancak 3070 Ti 2K'da aynatır yani 1080p ömrü çok daha uzun 3070 Ti'ın.

Ben bu ekran kartları modelleri üzerinde bayağı kafa yordum. Ekran kartının GeForce rxr modelleri arasında fark olduğu gibi aracı marka ve markanın modelleri içerinde de fark vardır. Bu yüzden kaliteli olsun uzun götürsün diye MSI 3060 Ti Gaming X modelini Zotac'ın 3070'i ne tercih ettim.

Bunu ilk defa gördüm. Üretim aşamasınada mı?

Hocam o oyunlar gerçek daha çıkmadı.

Hocam aralarında taş çatlasın 2-3 derece sıcaklık ve 2-3 FPS farkı vardır aynı 3060 Ti modelleri arasında. Ki burada 3070 Ti söz konusu çok daha güçlü 3060 Ti'dan ayrıca iyi bir model attığım. 3060 Ti ile 1080p oynayabilirsin ancak 3070 Ti 2K'da aynatır yani 1080p ömrü çok daha uzun 3070 Ti

ortalama kullanıcı yorumları şu şekilde
Ürün GDDR6X ile gelen ilk model ve ihtiyacıma en uygun olduğu için aldım. Fanlar MSI Afterburner ile ayarlanması düzgün çalışmıyor çünkü yüzde 70'e çekiyorum dönmeye başlayamıyor. Zaten kendi fabrika ayarlarında iken de birden bire sanki sıfırdan yüze çıkar gibi çalışıp sonra yavaşlıyor. Dönmeye başladıktan sonra yüzde 50ye kadar falan inebiliyor ama ilk bi vurdurmak lazım 😂. Haricinde çok olmasa da biraz sıcak çalışıyor; yan camı açık kasada 75 derecelere kolayca çıkıyor dengede kalıyor. Ve baya sesli tabi fanlar bu noktada. 300-310watt civarı çeken bir kart için evet normal, soğutması da yeterli. Şahsen daha etli butlu bir soğutma ve daha makul fanlar ile sessiz ve soğuk çalışsaydı sevinirdim. Ne yazık ki öptük başımıza koyduk ekran kartı almak için bi tarafımızı yırttığımız için... Zotac firmasından yine de daha iyisini beklerdim. Güç olarak yüzde 80'e çekip yüzde 3 performans farkıyla kullanmak da tatsız da olsa bir seçenek.

Geri
Yukarı