3060 vs 1080 Ti

Aslında ikinci el almayı düşünüyorum hocam sıfır olarak almam imkansız maalesef.
İkinci el piyasasında dolu ekran kartı var. Bütçenizi biraz daha artırıp 6700 XT'nin ikinci el piyasasına bakabilirsiniz. Hem FSR için teknik destek almış olursunuz hem de güzel bir upgrade olur.

Evet, mining yüksek oranda çöktüğü için şu an sıfır ve ikinci el sitelerinde dolu ekran kartı var. Dediğiniz mantıklı fakat 1080 zaten daha uzun süre götürür 1080p'de. Bilemedim şimdi, arada kaldım 😀

Ek olarak 1080'e de FSR desteği de geldiği için ekstra olarak yükseltme yapmaya gerek yok bence.
Valla ben de arada kaldım hocam bu kripto işlerinden hiç anlamam fakat eninde sonunda tekrar canlanacaktır. Piyasada bu kadar fazla kart varken değerlendirmek istiyorum gerçekten. Bir yanımda diyor ki zaten çoğu oyunu istediğim ayarlarda oynuyorum gerek var mı ama sonradan pişman olma ihtimalim de yüksek bu söylemimden dolayı 😅

Valla ben de arada kaldım hocam bu kripto işlerinden hiç anlamam fakat eninde sonunda tekrar canlanacaktır. Piyasada bu kadar fazla kart varken değerlendirmek istiyorum gerçekten. Bir yanımda diyor ki zaten çoğu oyunu istediğim ayarlarda oynuyorum gerek var mı ama sonradan pişman olma ihtimalim de yüksek bu söylemimden dolayı 😅
Benimde içimde nedense bu mining bir şekilde yeniden yükselecek diyor, öte yandan ekran kartları uzun zaman sonra fiyatları bu kadar dibi gördü. İsterseniz 3-4 ay sonra çıkacak yeni serileri bekleyin, ister ikinci eli kovalayın, ister 1080 ile hayatınıza devam edin. Karar sizin 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı