3060Ti vs RX 6700 XT

RT ve DLSS özeliği akıllarını almış, Sanki AMD buna rakip olarak bir şey geliştirmeyecek 😂
Niye NVIDIA’yı savunanlara fanboy muamelesi yapıyorsunuz? Benim amacım RT açıp kaliteli gölgelendirme ve ışıklandırmayla oyunlarını oynamak. B kişisi saf güç ister alır 6700 XT’yi keyfine bakar. Burada amaçlar RT olan birini NVIDIA savunuyor diye böyle söylemlerde bulunmanızı doğru bulmuyorum.

Niye NVIDIA'yı savunanlara fanboy muamelesi yapıyorsunuz? Benim amacım RT açıp kaliteli gölgelendirme ve ışıklandırmayla oyunlarını oynamak. B kişisi saf güç ister alır 6700 XT'yi keyfine bakar.

Dostum tamam, alın ama ileride AMD buna rakip bir şey çıkardığında DLSS ile aynı performansı verdiğinde ağlamak yok 😄

Dostum tamam, alın ama ileride AMD buna rakip bir şey çıkardığında DLSS ile aynı performansı verdiğinde ağlamak yok 😄
İyiki bir AMD kart almışsın. Şu an 3080’i de 6800 XT’yi de alacak bütçem var. Benim amacım RT ve alırsam NVIDIA alırım. Ayrıca ikisini de almayacağımı belirtmek isterim. Önce üslubuna dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı