3070 1 aylık mining geliri

8 GB hocam 2070 Max-P.
Dostum bı kaç yerde baktım kazım hızı 41-42 olarak görünüyor doğru ya da yanlış emin değilim. Ama bu değerler üzerinden konuşayım aylık geliri 1000 lira civarında olur(24 saat çalışması şartıyla) günde 6saat çalıştırıcam dersen 250 olur. Haftalık 60 lira kazanırsın bence değmez.

Dostum birkaç yerde baktım kazım hızı 41-42 olarak görünüyor doğru ya da yanlış emin değilim. Ama bu değerler üzerinden konuşayım aylık geliri 1000 lira civarında olur(24 saat çalışması şartıyla) günde 6saat çalıştıracağım dersen 250 olur. Haftalık 60 lira kazanırsın bence değmez.

Hocam amacım zaten haftada 1 tane oyun parası çıkarmak. Bu işlemi zaten en fazla 2 hafta yaparım birkaç istediğim oyun var. Yine de değmez mi? Ayrıca garanti durumu nasıl oluyor bilginiz var mı?

Hocam amacım zaten haftada 1 tane oyun parası çıkarmak. Bu işlemi zaten en fazla 2 hafta yaparım birkaç istediğim oyun var. Yine de değmez mi? Ayrıca garanti durumu nasıl oluyor bilginiz var mı?
O zaman sorun yok dostum akşam yatarken bırak sabah uyandığında kapat oyun paranı çıkarırsın. Sıcaklık değerlerine dikkat et yeter.

Vermez. Ekran kartının termal macununu değiştirip fanlarını düzelttikten sonra mis gibi çalışır.

4GB ise yapılmaz.
Mining diyince akla sadece eth mining geliyor
Alternariflerde mevcut
4gb bir ekran kartınız varsa nicehash ile multi mining yapabilirsiniz yapılan mining için ise size ödeme btc cinsinden yapılıyor o an karlı mining hangi pasaise onu kazarak otomatik olarak brc şeklinde size kazanç sağlanıyor tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı