3070 Ti için termal macun önerisi

Arkadaşlar 3070 Ti için termal macun önerisi alabilir miyim? Bakır Pad'lere geçeceğim.

Bu ürün nasıldır? Önerilerinize açığım.

Noctua soğutma ürünleri çok kalitelidir. Fakat eğer fiyatı çok geliyorsa veya bir termal macuna o kadar para vermek istemiyorsanız neredeyse aynı performansı verecek olan bu termal macuna bakmanızı öneririm.

Noctua soğutma ürünleri çok kalitelidir. Fakat eğer fiyatı çok geliyorsa veya bir termal macuna o kadar para vermek istemiyorsanız neredeyse aynı performansı verecek olan bu termal macuna bakmanızı öneririm.

Aynı performansı verir mi hocam?

Ve hem ekran kartına hem işlemciye yeter mi 4 gram?

Aynı performansı verir mi hocam?
Ben CTG8 modelini kullanıyorum. Arctic MX-4'ten daha iyi performans veriyor yaklaşık 3-4 derece. Size linkini attığım ürün bu markanın en iyi macunu. Yani %100 emin değilim ama Noctua kadar iyi performans vereceğini düşünüyorum.

Ve hem ekran kartına hem işlemciye yeter mi 4 gram?
2 gr bile yeter. 4 gr ile 3-4 kere değiştirebilirsiniz doğru şekilde kullanırsanız.

Amazondan kaç güne gelir acaba, trendyolda'da satılıyor buradan sipariş veririm büyük ihtimalle, eğer gerçekten cok cok memnunsanız.

An itibariyle amazondan sipariş verirseniz salı günü gelir. Biraz daha erken saatlerde vermiş olsaydınız yarın gelirdi (prime ile). Amazondan almak varken trendyoldan almanızı önermem. Ve evet ben çok memnunum. 45 Liraya almıştım ve 130 Liralık MX-4'ten daha iyi olduğunu görünce çok hoşuma gitti. Sizin alacağınız bunun daha da üst modeli zaten. Fiyatının uygun olmasını popüler olmamasına yoruyorum. MX-4 inanılmaz pahalı bir macun mesela, marka takıntısı yüzünden şişiriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı