3070 Ti sistem 20.000 TL

İndirim köşesinde açılmadığı için görünmemiş olabilir mi peki arkadaşlar? Hani o kadar önerdik diyor ya arkadaş görmesi için milletin bunun indirim köşesinde olması lazım ki bildirim gitsin.

Kaç tane sistem önerisi altına atıldı, yeni olan bir şey değil.
Sistem önerisinin altına atılması bir şeyi değiştirmez. Ortada bu derece bir "indirilmiş" fiyat varken "indirim köşesinde" paylaşılması gerekiyordu.
Tükenmiş. Bir türlü şu sistemlere yetişemedim.
SSD tükenmiş. SSD seçip alabilirsiniz. Kasa da 400X yapılabilir.

Tükenmiş. Bir türlü şu sistemlere yetişemedim.

SSD ekleyip alabilirsin hocam.
Sistem önerisinin altına atılması bir şeyi değiştirmez. Ortada bu derece bir "indirilmiş" fiyat varken "indirim köşesinde" paylaşılması gerekiyordu.

SSD tükenmiş. SSD seçip alabilirsiniz. Kasa da 400X yapılabilir.

Şu an karta limit gelirse alasım bile geldi yanı reis çok iyi fiyat. Kendi sistemimi 20üstü rahat satarım gibi.

@P R O F O U N D eklenmesin demedik zaten kıymetlimiz. Ekleyin tabii ki indirimi takip edenler faydalansın. Bilenler bizler olarak biliyoruz. Hani, nerede, kim yaptı vs. şey yarıştırmaya lüzum yok.
Eski sistemde SSD kötüydü, tercihe bağlı seçilip alınırsa daha verimli bir sistem olur.

Yok yani yarıştırma değil bende bildirimler vs açık görmedim hiç arkadaş da öyle bozup günaydın falan yazınca sinir bozucu bir olay oldu reis.

Şu an karta limit gelirse alasım bile geldi yanı reis çok iyi fiyat. Kendi sistemimi 20üstü rahat satarım gibi.
Sizin için çok iyi olur hocam. En başında Intel 11 serisinden kurtulmuş olursunuz.
Hani, nerde, kim yaptı vs. şey yarıştırmaya lüzum yok.
Ha şimdi de kalkıp bunu demen olayları ilginçleştirir.

İndirim köşesine atılmamış bir sistem için "yav zaten öneriyoruz" vs. tarzı şeyler yazarak "Şey yarıştırmaya" niyetli olan sizlerdiniz bence. Yazımdan sonra hata yaptığınızın farkına vardınız. O yüzden şimdi de böyle konuşmaya başladınız.

Böyle tavırları hiç çekecek değilim. Konu takibini bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı