3070 Ti sistem önerisi

Corska

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar Gaming gen de böyle bir hazır sistem var malasef özelleştirilemiyor.
Önerir misiniz bu sistemi eksileri artıları nelerdir? Kendim bu sistemi toplamaya kalktığımda aynı parçalarla daha yüksek fiyatlara çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming gen sitesine pek güvenmiyorum.
@Samotne Ciasteczka

3070 Ti daha çıkmadı sistemin fiyatı uygun kendiniz toplarsanız aynı fiyata birkaç parçayı özelleştirebilirsiniz. Gamerock 3070 OC ve R5 5600X üzerinden yorum yaptım. Bununla birlikte Palit Gamerock O.C modelleri kalitelidir.
yanlış yazmışım 3070 yazıcaktım.
Sistem çok iyi. Ama dolandırıcı gibi site.
bazı youtube kanallarının hazır sistemleride bulunuyor. Dolandırıcı olmadıklarını düşünüyorum ama müşteri hizmetleri nasıl bilemiyorum.

Aradığınızda ulaşması bir dert nasıl iş yaptıkları çok belirsiz ben sırf bunlar yüzünden vazgeçmiştim tabi sizin bileceğin iş uygun fiyatlı ama indirimlerle daha uyguna topluyorum sistemimi.

Son düzenleme:
Aradığınızda ulaşması bir dert nasıl iş yaptıkları çok belirsiz ben sırf bunlar yüzünden vazgeçmiştim tabi sizin bileceğin iş uygun fiyatlı ama indirimlerle daha uyguna topluyorum sistemimi.
Bende bir kaç gündür deniyorum itopya indirimlerinden vs bakıyorum ama yaptığım sistem nasıl oluyosa daha pahalıya denk gelıyor. Sistem bilgisinden fazla anlamadığım için forumlardaki yorumlara göre veya incelemelere göre ilerliyorum.

Aynı parçaları almak zorunda değilsiniz emin olun daha uyguna topluyorsunuz ya da aynı fiyata. Bu kabarık ekran kartı piyasasında bile.
Bende bir kaç gündür deniyorum itopya indirimlerinden vs bakıyorum ama yaptığım sistem nasıl oluyosa daha pahalıya denk gelıyor. Sistem bilgisinden fazla anlamadığım için forumlardaki yorumlara göre veya incelemelere göre ilerliyorum.

Geri
Yukarı