RTX 3070 Ti sistem önerisi

ardacn60

Hectopat
Arkadaşlar elimde 3 tane 3070 Ti var Gigabyte Aorus 3070 Ti, Gigabyte vision 3070 Ti ve MSI Ventus 3070 Ti. Bunlardan biri ile sistem kurmayı düşünüyorum. Abartı olmayacak bir sistem toplar mısınız? Bütçe yok kafamda sizin önerilerinize göre bir şeyler kurmayı düşünüyorum. Bir de bu kartlardan hangisini kullanmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar elimde 3 tane 3070 Ti var Gigabyte Aorus 3070 Ti, Gigabyte vision 3070 Ti ve MSI Ventus 3070 Ti. Bunlardan biri ile sistem kurmayı düşünüyorum. Abartı olmayacak bir sistem toplar mısınız? Bütçe yok kafamda sizin önerilerinize göre bir şeyler kurmayı düşünüyorum. Bir de bu kartlardan hangisini kullanmamı önerirsiniz?
msi öneririm
ha eğer sorun değilse gigabyte ekran kartlarından birini bana verebilirsin :)

Hocam evet ekran kartları zaten var bende madencilik için kullanıyorum. Birini alıp sistem kurmayı düşünüyorum ekran kartı hariç 3070 Ti besleyecek bir sistem istiyorum abartı olmasın yeter.
3 kart da 3070Ti olduğu için hangi kartı kullandığınız fark etmez. Aralarındaki farklar soğutma. Ben olsam ekran kartlarında en güzel model Aorus kullanırdım, LCD ekran ayrı bir hava katıyor.

3 kart da 3070 Ti olduğu için hangi kartı kullandığınız fark etmez. Aralarındaki farklar soğutma. Ben olsam ekran kartlarında en güzel model Aorus kullanırdım, LCD ekran ayrı bir hava katıyor.

Olmadı hepsini tek tek denerim en serin çalışanı kullanırım hocam. Var mı sistem öneriniz?

unfurl="true"]https://www.hepsiburada.com/aerocoo...kd-p-HBV00000PIKQ2?url_src=and-product-detail[/URL]
10.061 TL yapıyor. 2 ürün Amazon Germany'den geldiği için yaklaşık 100TL daha artabilir.

Geri
Yukarı