3070 Ti sisteme PSU önerisi

Bütçe
1500

UBYE

Centipat
Daha fazla  
RAM
HyperX fury 32 gb (16x2) 3200mhz cl16
İşlemci
R5 5600x
Hocam şimdi bende https://www.hepsiburada.com/xigmate...uJOMbXTT1e6GMm6dWX5Bx99fxHF3GEWoaArPLEALw_wcB bu PSU bulunmakta. 650W ama forumlarda bayağı bir araştırdım çoğu kişi 650W önermiyor bu yüzden ben de 750W araştırmaya koyuldum. Ve böyle bir şey buldum High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) | Teknobiyotik çoğu kişide olumlu konuşmuş bu PSU hakkında sizin görüşünüzü de merak ettim. Yoksa daha fazla bütçeyi arttırıp başka bir şey mi alınmalı? Sizin görüşünüz ne yöndedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi artırmaya pek gerek yok, linkteki Performance GD iyi ama fiyatına değecek bir güç kaynağı değil. Aynı fiyata tam modüler olan, benzer bir ünite var.

Sharkoon SilentStorm COOLZERO 750.

COOLZERO'nun üstüne de çıkmaya pek gerek yok, kendi fiyat skalasında başarılı bir güç kaynağı. Sabah PCkolik sitesinde XPG CORE REACTOR 750 1400 TL'ydi ama stok kalmamış, olsaydı önerim o olacaktı. Uzun lafın kısası, gayet iyi bir güç kaynağı.

Bütçeyi artırmaya pek gerek yok, linkteki performance gd iyi ama fiyatına değecek bir güç kaynağı değil. Aynı fiyata tam modüler olan, benzer bir ünite var.

Sharkoon silentstorm coolzero 750.

Coolzero'nun üstüne de çıkmaya pek gerek yok, kendi fiyat skalasında başarılı bir güç kaynağı. Sabah pckolik sitesinde XPG Core Reactor 750 1400 TL'ydi ama stok kalmamış, olsaydı önerim o olacaktı. Uzun lafın kısası, gayet iyi bir güç kaynağı.
Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim araştırmaya devam edeceğim başka öneriler beklemekteyim.

Bütçeyi artırmaya pek gerek yok, linkteki performance gd iyi ama fiyatına değecek bir güç kaynağı değil. Aynı fiyata tam modüler olan, benzer bir ünite var.

Sharkoon silentstorm coolzero 750.

Coolzero'nun üstüne de çıkmaya pek gerek yok, kendi fiyat skalasında başarılı bir güç kaynağı. Sabah pckolik sitesinde XPG Core Reactor 750 1400 TL'ydi ama stok kalmamış, olsaydı önerim o olacaktı. Uzun lafın kısası, gayet iyi bir güç kaynağı.

Buna +1 6750XT sistemde kullanıyorum çıt yok çiçek gibi PSU.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim araştırmaya devam edeceğim başka öneriler beklemekteyim.
Rica ederim. Ama beklemenin mantığı yok, sınırlı süre için indirim var. Bittiğinde fiyatı 1300-1400 TL'ye fırlar. Ki onu da geçtim, bu bütçeye CV650, CX550F ve A550BN gibi PSU'lar var. Hiçbiri de COOLZERO bu fiyattayken alınacak modeller değil. Çok bir alternatif yok yani. COOLZERO'ya rakip High Power Super GD+ olabilir, onun da fiyatı 1700 TL civarlarındaydı.

Anladım hocam bende siz soyledikten sonra bayağı bir arastırdım herkes oneriyor büyük ihtimalle bunu alacağım hocam teşekkürler hocam bir sorum daha olacakti bu PSU 12 vden kaç verebiliyor?

Geri
Yukarı