3070 vs 3060 Ti

629228

Picopat
Arkadaşlar biliyorum 3070 3060 Ti'dan az da olsa önde. Size sormak istediğim şey aradaki 2000 lira fiyat farkını ödemeye değer mi sizce? 3070'in performansı. 3060 Ti'lı sistemi 17.500'e alırken 3070'li sistem 19.500'e denk geliyor. Değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar biliyorum 3070 3060 Ti'dan az da olsa önde. Size sormak istediğim şey aradaki 2000 lira fiyat farkını ödemeye değer mi sizce? 3070'in performansı. 3060 Ti'lı sistemi 17.500'e alırken 3070'li sistem 19.500'e denk geliyor. Değer mi sizce?

Render yapmayacaksan AMD sistem al derim.

Bende 3060Ti Plus var. Değerleri 3070'e çok yakın. Tavsiye ederim.

Eğer iş için almıyorsan hayır tabii ki, 8 GB'lık kartlar bunlar ne kadar az ödenirse o kadar iyi.
Tamamen oyun için.

Render yapmayacaksan AMD sistem al derim.
İlk başta 6700XT almayı düşünüyordum hocam, çoğu arkadaş amd ekran kartları sıkıntılı dediği için nvidia tarafına yöneldim. Yoksa bende ilk başta amd düşünüyordum.

Tamamen oyun için.

İlk başta 6700XT almayı düşünüyordum hocam, çoğu arkadaş AMD ekran kartları sıkıntılı dediği için NVIDIA tarafına yöneldim. Yoksa bende ilk başta AMD düşünüyordum.

Tamamen oyun için.

İlk başta 6700XT almayı düşünüyordum hocam, çoğu arkadaş AMD ekran kartları sıkıntılı dediği için NVIDIA tarafına yöneldim. Yoksa bende ilk başta AMD düşünüyordum.

Diyenler WattMan'dan dolayı demiştir WattMan'da RX 6000 serisi kartlarda yok denecek kadar az WattMan de öyle durduk yere olan bir şey değil sistem uyumluysa sorunsuz çalışır teşekkür ederim.

Diyenler WattMan'dan dolayı demiştir WattMan'da RX 6000 serisi kartlarda yok denecek kadar az WattMan de öyle durduk yere olan bir şey değil sistem uyumluysa sorunsuz çalışır teşekkür ederim.
Hocam peki FSR desteği DLSS teknolojisi ile aynı performansı verir mi? İlk başta performanstan dolayı amd ekran kartlarına hayrandım ama araştıra araştıra soğudum markadan.

Hocam peki FSR desteği DLSS teknolojisi ile aynı performansı verir mi? İlk başta performanstan dolayı amd ekran kartlarına hayrandım ama araştıra araştıra soğudum markadan.

DLSS 3.0 ile beraber 3000 serisinin desteklediği 2.x sürümü arka plana atıldı biraz. FSR zamanla o farkı iyice kapatacaktır. Burada bahsettiğimiz kart 6700 XT ise 3060 Ti'dan daha uzun ömür sunar, 12 GB VRAM iyi bir miktar.

Hocam peki FSR desteği DLSS teknolojisi ile aynı performansı verir mi? İlk başta performanstan dolayı AMD ekran kartlarına hayrandım ama araştıra araştıra soğudum markadan.

DLSS 2 teknolojisiyle aynı performansı verir FSR 2.1 teknolojiside DLSS 3'e yakın olabilir veya tamamen aynı olabilir yani DLSS kadar iyi olmasa da şu anda ortada bir FSR teknolojisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı