3080 satılmalı mi 4070 mi beklenmeli?

friskybith

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
KASA: Rog Strix Helios

İŞLEMCİ: Ryzen 7 7800X3D

SSD: Kingston KC30001TB +SAMSUNG 980 PRO 1TB

RAM: CORSAİR VENGEANCE 2*16 6000MHZ

GÜÇ KAYNAĞI: ROG THOR 1200P

EKRAN KARTI: ASUS ROG STRİX 4080 16GB

SIVI SOGUTMA: ASUS ROG RYUJİN III ARGB

ANAKART: ROG STRİX X670E-E GAMİNG

MONİTÖR: ASUS ROG XG27WQ 2K 165HZ

MOUSE: ROG PUGİO 2

KLAVYE: ASUS ROG CLAYMORE II

MOUSEPAD: STEELSERİES XL RGB
Arkadaşlar selam. Elimde 3080 TUF 12 GB modeli var. 2 aydir kenarda duruyor. Satmak için almıştım. Satilmayinca düşündüm ki 4070 falan cikana kadar kullanip o zaman 4070 alırım. Peki sizce hangisi mantikli yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedekte duruyorsa mining çökmüşken ve etkisini göstermeden bence sat. 4060 gibi anternatifler geldikçe 3x serisinin fiyatları düşecek. Aynı olay 2x serisinde de oldu.

Sat paranı dövize yada altına yatır.

Arkadaşlar selam. Elimde 3080 TUF 12 GB modeli var. 2 aydir kenarda duruyor. Satmak için almıştım. Satilmayinca düşündüm ki 4070 falan cikana kadar kullanip o zaman 4070 alırım. Peki sizce hangisi mantikli yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni ekran kartı çıktıgında muhtemelen eskı ekran kartlarını elden çıkarmak isteyecek millet piyasa düşecektir az da olsa çıkarıp çıkarmamak sana kalmış şimdi çıkarıp paranı tutabilirsin şahsen oyle yapardım.

Hocam zarar edeceğim o canımı sıkıyor aldigim fiyattan da gitmeyecek.

Hocam zarar edeceğim o canımı sıkıyor aldigim fiyattan da gitmeyecek.
Mining etkisi fiyatlara çoktan yansıdı. Tekrar bi mining dalgası olmadığı sürece daha da artmaz gibi fiyatlar hocam. Rx5700XT yi 2800 liraya param güvende ile satışa koyan gördüm :D

Ne saçmalıyorsun sen hocam miningle isim olmaz benim hiç de yapmadim.

Peki 6 ay 1 sene kadar kullanip satsam ne kadara satabilirim.

Çıkacak kartlara bağlı 1 2 seneye çöp kart yerine geçer onlar illaki daha güçlüsü daha iyisi çıkacaktır ama seçim senın biz sadece fikirlerimizi belirttik.

Çıkacak kartlara bağlı 1 2 seneye çöp kart yerine geçer onlar illaki daha güçlüsü daha iyisi çıkacaktır ama seçim senın biz sadece fikirlerimizi belirttik.
4070 falan çıkınca en azından 10k ya satabilir miyim acaba.

Geri
Yukarı