3080 Ti sistem kurma

• Konuyu başlatan eibec
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 612

eibec

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Asagidaki sistemi yarin toplamayi dusunuyorum.

Anakart ve ekran karti elimde mevcut oldugu icin degistirmeyecegim. Diger urunler hakkinda eksik veya hatali isem ya da size gore daha iyi olacagina inandiginiz muadiller varsa onerirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

@kino

Çoklu çekirdeğe gerçekten ihtiyacın var mı? 11600KF alırdım ben, yeni nesil soket olmadığı için uçmaya gerek yok diye düşünüyorum 11900KF'in güç tüketimi de başarısız.

SSD olarak bu iş görecektir.

Kasa olarak bunlardan beğendiğini alabilirsin.

Çoklu çekirdeğe gerçekten ihtiyacın var mı? 11600KF alırdım ben, yeni nesil soket olmadığı için uçmaya gerek yok diye düşünüyorum 11900KF'in güç tüketimi de başarısız.

SSD olarak bu iş görecektir.

Kasa olarak bunlardan beğendiğini alabilirsin.

Yok hocam i9 olsun almisken diye dusunduk acikcasi. Diger urunleride inceleyeyim.

Yok hocam i9 olsun almisken diye dusunduk acikcasi. Diger urunleride inceleyeyim.

i3, i5, i7, i9 pek anlam ifade etmiyor kullanacağın duruma göre. İşlemci ağırlıklı işler yapacaksan tabii fazla çekirdek render süresini kısaltır ama ben oyun oynarım çoğunlukla dersen al 11600KF + soğutucu bas overclocklu ortada 11900KF bile kalmaz.

i3, i5, i7, i9 pek anlam ifade etmiyor kullanacağın duruma göre. İşlemci ağırlıklı işler yapacaksan tabii fazla çekirdek render süresini kısaltır ama ben oyun oynarım çoğunlukla dersen al 11600KF + soğutucu bas overclocklu ortada 11900KF bile kalmaz.
11600kf icin nasil bir sogutucu onerirsiniz?

Hocam bir de GPU bayagi buyuk, bu kasaya sigar degil mi?

11600kf icin nasil bir sogutucu onerirsiniz?

Sana kalmış açıkçası ben bunu kullanıyorum sana da tavsiye ederim.

11600KF değil de 11600K ile 11900K stok ve OC performans farklarını buldum. Neden fiyat farkına değmeyeceğini gösterecektir sanırım.

Screenshot_10.jpg

Screenshot_9.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı