3080 Ti sistem toplama

Bütçe
40.000

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. İşlemcisi en az 5900X olan bir sistem toplamak istiyorum. Eger bu fiyata varsa RTX 3090 sistem de olabilir ama o ekran kartını koymak için başka parçalardan kısılmış bir sistem olmasın. Sinerji'de bazı sistemler gördüm onlar aklıma yattı. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Helios hoşuma gitti ama kasayı koyacağım yerr sığmaz muhtemelen. Phantom'da parça olarwk güzel ama kasa çok kötü gözüküyor. Bu nasıl sizce? İşlemciyi 5950X yapıp anakartı X570 Unify yapacağım.

Helios hoşuma gitti ama kasayı koyacağım yerr sığmaz muhtemelen. Phantom'da parça olarwk güzel ama kasa çok kötü gözüküyor. Bu nasıl sizce? İşlemciyi 5950X yapıp anakartı X570 unify yapacağım.

Güzel hocam fakat yukarıda söylediklerimden birini tavsiye ederim.

Merhaba. İşlemcisi en az 5900X olan bir sistem toplamak istiyorum. Eger bu fiyata varsa RTX 3090 sistem de olabilir ama o ekran kartını koymak için başka parçalardan kısılmış bir sistem olmasın. Sinerji'de bazı sistemler gördüm onlar aklıma yattı. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ve eğer 3090 sistem isterseniz:
veya:

Ve eğer 3090 sistem isterseniz:
veya:
Öneriniz için teşekkür ederim ama önerdiğiniz 3 sistem de aradığım gibi değildi. En iyisi şu anlık Sinerji'den özelleştirerek 3080Ti ve 5950X sistem almak bence.

Geri
Yukarı