3080 Ti ve 3090 stokları yok mu?

Roverandom

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Game Designer
Bundan 1 ay önce herkes iyi kötü bir fiyata satarken şimdi genellikle daha çok küçük işletmelerin aşırı fahiş fiyatlara sattığını görüyorum. 3080 Ti veya 3090 almayı bekleyen biri olarak önümüzdeki indirimlerde yeterince stok olacak mı? İndirimleri mi bekliyorlar yoksa genel olarak 3000 serisinin top modellerinde bildiğimiz bir stok sorunu mu var?

Son düzenleme:
Bundan 1 ay önce herkes iyi kötü bir fiyata satarken şimdi genellikle daha çok küçük işletmelerin aşırı fahiş fiyatlara sattığını görüyorum. 3080 Ti veya 3090 almayı bekleyen biri olarak önümüzdeki indirimlerde yeterince stok olacak mı? İndirimleri mi bekliyorlar yoksa genel olarak 3000 serisinin top modellerinde bildiğimiz bir stok sorunu mu var?
3090 stoğu az diye biliyorum.

Bundan 1 ay önce herkes iyi kötü bir fiyata satarken şimdi genellikle daha çok küçük işletmelerin aşırı fahiş fiyatlara sattığını görüyorum. 3080 Ti veya 3090 almayı bekleyen biri olarak önümüzdeki indirimlerde yeterince stok olacak mı? İndirimleri mi bekliyorlar yoksa genel olarak 3000 serisinin top modellerinde bildiğimiz bir stok sorunu var mı?
Stok sorunu olması çok muhtemel değil. Pek çok insanın, NVIDIA'nın daha önceki nesil için ürettiği tonla kartı eritmeye çalışacağını söylediğini gördüm. Bununla ilgili haberler de mevcut:

Bu stok sorunundan ziyade başka bir şeyden kaynaklı gibi.

Üretim bandı 4000 serisine kaydı, ancak 4000 serisinin fiyatlarını fazla bulanlar 3000 serisine hücum ettiler. Anlamak çok zor değil.

Geri
Yukarı