31 bin TL'ye çift monitor dahil sistem önerisi

Bütçe
31000

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, hem oyun için hem yazılım için fiyat performans sistem dizmek istiyor. Önemli tek bir husus var sadece 1 adet F/P 144 Hz monitor bir de F/P 60 Hz veya 75 Hz IPS panel 1 ms monitor önerisi de lazım. Çift monitor kullanmam gerekiyor her türlü şart ve bütçe arttıramam daha fazla. Sistem kısmında ise oyun olarak genelde Co-op ve FPS türü oyunları oynayacağım sistem 1080p olacak 2K vs düşünmüyorum buna uygun parça önerileri veya hazır sistem önerileri yaparsanız çok sevinirim.

Monitör olarak da VP249QGR ve LG24MP60G olabilir ama ikinci monitör yan monitör olacaksa 1 MS şart değil, neden 1 MS istiyorsunuz?

Monitör olarak da VP249QGR ve LG24MP60G olabilir ama ikinci monitör yan monitör olacaksa 1 MS şart değil, neden 1 MS istiyorsunuz?

Öncelikle teşekkür ederim hocam, İkinci monitör de neden 1 ms istiyorum aslında çok bir fiyat farkı görmedim 3 ms 5 ms monitörler arasında o yüzden 1 ms sorun değil 3 ms ve üstüde olabilir. Bir ufak sorum olacak yalnız 4060 almak yerine elle sistem toplasam bu karta eşit veya bir parça daha performanslı çalışan ekran kartı var mı?

Geri
Yukarı