31 bin TL'ye PC toplama

cboyn

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an da vatan bilgisayardayım 31K'ya böyle bir sistem topladılar almayı düşünüyorum bu fiyata alınır mı sizce? iyi mi? Hepsiburada'da falan da benzerleri var ama vatandan alırsak bir sorun falan çıkarsa halletmek daha kolay olacak.

Dosya Ekleri

• IMG_20240210_163403.jpg
    IMG_20240210_163403.jpg
    312,2 KB · Görüntüleme: 68
Şimdi İtopya'ya gidip baktim böyle bir sistem topladılar 31.300 TL'ye bu nasıl?

Hocam İtopya, vatan gibi yerlerde sistem topladık diyenlere güvenmeyin genelde zaten İtopya ve vatan pahalı iken size özel deyip daha da pahalıya satıyorlar. Arkadaşın attığı gaming.gen.tr'deki sistem çok daha iyi olur. Gaming.gen.tr'ye güvenebilirsiniz bir sürü içerik üreticisi ile iş birliği yaptılar şu ana kadar, alışveriş yapan tanıdıklarım da oldu sorun yaşamadılar.

Jm.....

Hocam İtopya, vatan gibi yerlerde sistem topladık diyenlere güvenmeyin genelde zaten İtopya ve vatan pahalı iken size özel deyip daha da pahalıya satıyorlar. Arkadaşın attığı gaming.gen.tr'deki sistem çok daha iyi olur. Gaming.gen.tr'ye güvenebilirsiniz bir sürü içerik üreticisi ile iş birliği yaptılar şu ana kadar, alışveriş yapan tanıdıklarım da oldu sorun yaşamadılar.
Gaminggen'e ailemi pek ikna edemedim birde sıkıntılı sorunlu olarak gelirse düzgün bı şekilde iletişime geçilmiyor deniyo itopyadakini alcaz şimdi ama 4060 ti dual oc ile i5 12400 darboğaz yapmaz dimi

Jm...

Gaming.Gen.TR'e ailemi pek ikna edemedim bir de sıkıntılı sorunlu olarak gelirse düzgün bir şekilde iletişime geçilmiyor deniyor itopyadakini alacağız şimdi ama 4060 Ti Dual OC ile i5 12400 darboğaz yapmaz değil mi?

Ben olsam İtopya'daki o sisteme 31k vereceğime PC almam daha iyi ama sizin tercihiniz. Ki garantiye gönderme durumunda zaten gaming.gen yerine garanti firması ile iletişime geçersiniz.

Darboğaz yapmaz ancak dediğim gibi o fiyata çok daha iyi işlemcili sistemi daha ucuz almaktansa bunu almak saçma olur hem de çoğu kişi sorun yaşamamış iken.

Jm...

Gaming.Gen.TR'e ailemi pek ikna edemedim bir de sıkıntılı sorunlu olarak gelirse düzgün bir şekilde iletişime geçilmiyor deniyor itopyadakini alacağız şimdi ama 4060 Ti Dual OC ile i5 12400 darboğaz yapmaz değil mi?

Bu sistemi 2 ay önce gaming.gen.tr'den aldım. Bu hafta başka bir arkadaşım aynı sistemi aldı. Vatan, İtopya, İncehesap gibi bir yer gaming.gen.tr. Güvenilmeyecek bir şey yok. Her şeyin kutusuyla gönderiyorlar zaten. Kargoya güvenmek istemiyorsanız gidip mağazan da teslim alabiliyorsun kasayı. Aileni ikna etmeye çalış. Boşuna daha fazla para verip daha kötü sistem almaya gerek yok. Para kolay kazanılmıyor. Ailen güvenmiyorsa Ümraniye'de ki mağazalarına gidip direkt olarak yetkililerle konuşabilirler. İletişim yüz yüze olur.

30.000'tlye de ssd, hava soğutma takalar bu sistem de alınabilir.

Geri
Yukarı