"31" komik değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Bu cümlenin komik olduğunu düşünmüyorum. Aşağıdaki kırmızı renkli arkadaş kendini komik sanıyor.

Ekran görüntüsü 2021-05-06 103416.jpg

Ekran görüntüsü 2021-05-06 103337.jpg

En son bu arkadaşın her el sonunda kaybettiğinde 31 yazmasına kazandığında ise EZ31 yazmasına ve Cry kelimesine cray demesine dayanamadım ve her elde ilk onu öldürüp aşağı atladım. En son arkadaş bana dayanamayıp küfür edip oyundan çıktı. Bunu yaptığım için pişman değilim.

Edit: Tamam bazen cidden de komik oluyormuş.

Son düzenleme:
En son bu arkadaşın her el sonunda kaybettiğinde 31 yazmasına kazandığında ise EZ31 yazmasına ve Cry kelimesine CRAY demesine dayanamadım ve her elde ilk onu öldürüp aşağı atladım. En son arkadaş bana dayanamayıp küfür edip oyundan çıktı. Bunu yaptığım için pişman değilim.
Sizinle gurur duyuyoruz 🇹🇷

İnternette sıkça duyduğumuz iki söz vardır: "31 komik deil yha"ve "31 sjsj", şimdi sizinle 31'in anlamına ve komik olup olmamasına bakacağız.

31 halk arasında erkek mastürbasyonu olarak bilinir, bu yüzden absürd bir kelimedir. İnsan beyni absürd bir şey görünce veya duyunca gülmeye meyillidir. Bu yüzden evet 31 komiktir.

Şimdi 31'in neden bazı insanlar tarafından komik bulunmadığını inceleyelim:

31 mizah anlayışı düşük, entel seviyesi bir sandalyeyle aynı olan kilolu ergenler tarafından internette sıkça söylenir, internetin %80'i de bunlardan oluştuğu için 31'i sıkça duyarsınız. Bu yüzden 31 absürdlüğünü kaybederek sizin inçin normal bir kelimeye dönüşür ve komik bulmamaya başlarsınız. Yani sizin komik bulmamanız böyle basit bir sebebe bağlıdır.

Bu cümlenin komik olduğunu düşünmüyorum. Aşağıdaki kırmızı renkli arkadaş kendini komik sanıyor.

Eki Görüntüle 1009850

Eki Görüntüle 1009852

En son bu arkadaşın her el sonunda kaybettiğinde 31 yazmasına kazandığında ise EZ31 yazmasına ve Cry kelimesine CRAY demesine dayanamadım ve her elde ilk onu öldürüp aşağı atladım. En son arkadaş bana dayanamayıp küfür edip oyundan çıktı. Bunu yaptığım için pişman değilim.

Hocam konu dışı ama oyunun adı ne? :D Oyun arıyorum sistem yetmiyor da. :D
Ve bu güzelim asal sayıyı kirlettiler yaw Xd.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı