"31" komik değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnternette sıkça duyduğumuz iki söz vardır: "31 komik değil yha"ve "31 sjsj", şimdi sizinle 31'in anlamına ve komik olup olmamasına bakacağız.

31 halk arasında erkek mastürbasyonu olarak bilinir, bu yüzden absürd bir kelimedir. İnsan beyni absürd bir şey görünce veya duyunca gülmeye meyillidir. Bu yüzden evet 31 komiktir.

Şimdi 31'in neden bazı insanlar tarafından komik bulunmadığını inceleyelim:

31 mizah anlayışı düşük, entel seviyesi bir sandalyeyle aynı olan kilolu ergenler tarafından internette sıkça söylenir, internetin %80'i de bunlardan oluştuğu için 31'i sıkça duyarsınız. Bu yüzden 31 absürdlüğünü kaybederek sizin inçin normal bir kelimeye dönüşür ve komik bulmamaya başlarsınız. Yani sizin komik bulmamanız böyle basit bir sebebe bağlıdır.

Eh evet hocam ilk duyduğum zaman gülüyordum sonra nefret etmeye başladım.

Aklıma şu video geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ah evet hocam aslında bazıları komik oluyormuş cidden.

Bu cümlenin komik olduğunu düşünmüyorum. Aşağıdaki kırmızı renkli arkadaş kendini komik sanıyor.

Eki Görüntüle 1009850

Eki Görüntüle 1009852

En son bu arkadaşın her el sonunda kaybettiğinde 31 yazmasına kazandığında ise EZ31 yazmasına ve Cry kelimesine cray demesine dayanamadım ve her elde ilk onu öldürüp aşağı atladım. En son arkadaş bana dayanamayıp küfür edip oyundan çıktı. Bunu yaptığım için pişman değilim.

Başlıgı görür görmez beni kahkaha tuttu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı