310 ile almış lise 330'ları geçer mi?

thesky292

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 3700x
Asus Rog Strix Nvidia RTX 3080 Ti
Kingston Fury Beast 32GB(16x2)
TUF Gaming B450M-PRO 2
LG UltraGear 27" 1ms 165hz
Hesaplamalarıma göre LGS'den 347 puan alıyorum. Sizce geçen sene 310 küsurle almış lise 330'ları geçer mi?

Hocam 300 puanlara lise yok diye biliyorum o tarz liseleri OBP'yle girmeye cevirdiler.

Var hocam şu an bulunduğum yerde. Ayrıca bir lise daha var odp 89 ile almış buraya rahatça girebiliyorum. Şimdi buradan sizce ileride güzel bir üniversite tutturabilir miyim?

Neden puanla girmek istiyorsun ki OBP dusuk degilse yuksek OBP'li liseler iyi oluyor genelde.

Ne bileyim hocam içimde öyle bir algı var. Ya güzel üniversite kazanamazsam düşüncesi.

Ne bileyim hocam içimde öyle bir algı var. Ya güzel üniversite kazanamazsam düşüncesi.

Hocam ben 2020'de 95 ortalamayla cevremdeki liselerden en iyisini sectim ogretmenler falan iyi bizim burada tek sıkıntı siniflar 40 kisi o yuzden biraz kalite dusuyor 85 ve ustu OBP'yle girilen okullar iyi olur muhtemelen 380 puan almistim ben bizim yoktu 380 puana lise mecburi gittim ama kotu degil kazanamama da sana kalıyor zaten sadece okulda ogrendiginle kalirsan kendin calismazsan zaten kazanamassin.

Hocam ben 2020'de 95 ortalamayla cevremdeki liselerden en iyisini sectim ogretmenler falan iyi bizim burada tek sıkıntı siniflar 40 kisi o yuzden biraz kalite dusuyor 85 ve ustu OBP'yle girilen okullar iyi olur muhtemelen 380 puan almistim ben bizim yoktu 380 puana lise mecburi gittim ama kotu degil kazanamama da sana kalıyor zaten sadece okulda ogrendiginle kalirsan kendin calismazsan zaten kazanamassin.

Sağ ol hocam cevabın için. Ayrıca 95 ortalamayla almış bir lise var. Bu sene de büyük ihtimalle 98 ile alacak(6.sınıf pandemiden Full yüz) ikinci tur muhabbeti varmış biliyor musunuz nasıl oluyor? Yani puanlar 98'lerden 94'lere falan dusuyormus.

Yok hocam normal lise onlarda. Acik lise kendin gecebiliyorsun ben gececegim mesela 12 basinda acik lisede sadece zorunlu sinavlara giriyorsun o kadar okula gitmiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı