3100 TL Kadar Dizüstü Bilgisayar Önerisi

SunSet

Megapat
Merhaba

Hepsiburada sitesi hariç başka yerden önermeyin. 1 kuruş bile geçemem. Nedeni şuan para hazır o yüzden yok 300 TL ekle şunu alın demeyin. 3100 TL geçmeyecek uzun süre getirecek bilgisayar önerilerinizi bekliyorum. GT940MX ve MX150 teknik bilgisine baktım RX 540 daha iyi gördüm fakat FPS gelince değişiyor. Bunun sebebi nedir?

Benim bulduğum bilgisayar: Captcha Verification

Hediye çekiyle alıyorum. Yukarıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Eski cihaz sorunlu olduğu için THH kararıyla iade edip alabileceğim modelin fiyatı aştığı için hediye çeki verdiler. Aynı özellikte bilgisayar olmadığı için benim istediğim bütçede bilgisayarın fiyatı arttığı için THH kararıyla mislisini istedim onlarda belli miktar çek verip istediğiniz bu fiyata kadar alabileceğinizi söylediler. Bende bunu buldum siz daha iyisini bulursanız önerin. Bütçem yok o yüzden dediğim fiyatı geçmesin. Geçenleri okumayacağım. Nedeni ne olduğunu söyledim.

Son düzenleme:
Merhaba

Hepsiburada sitesi hariç başka yerden önermeyin. 1 kuruş bile geçemem. Nedeni şuan para hazır o yüzden yok 300 TL ekle şunu alın demeyin. 3100 TL geçmeyecek uzun süre getirecek bilgisayar önerilerinizi bekliyorum. GT940MX ve MX150 teknik bilgisine baktım RX 540 daha iyi gördüm fakat FPS gelince değişiyor. Bunun sebebi nedir?

Benim bulduğum bilgisayar: Captcha Verification
Ben çok bilgi veremeyeceğim ama Dizüstü bilgisayar alıyorsan bu fiyat bandında imkanlar el verdiği sürece Asus markasından şaşma derim. Ebrar bilgisayardan aldım ben ekranda ışık sızması ile geldi sen hepsiburada sitesinden kupon olmasa bile şaşma derim. Lenovo almamanı tavsiye ederim genel kullanım olarak şikayet alan bir marka.

Ben çok bilgi veremeyeceğim ama Dizüstü bilgisayar alıyorsan bu fiyat bandında imkanlar el verdiği sürece Asus markasından şaşma derim. Ebrar bilgisayardan aldım ben ekranda ışık sızması ile geldi sen hepsiburada sitesinden kupon olmasa bile şaşma derim. Lenovo almamanı tavsiye ederim genel kullanım olarak şikayet alan bir marka.
Asus markanın bu fiyatta ekran kartları çöp ve RAM hızıda çok düşük. Bir tek işlemcisi iyi olan var fakat RAM olsun ekran kartı olsun çöp. Ha bu fiyatta bundan daha iyi önerebileceğin varsa alırım. Asus SMS Infocomm olduğu ben o servisten nefret ettim. Acer ile Asus servisi yan yana aynı servis bakıyor.
Sanırım sizin bulduğunuz en iyisi, diğerleri uçuk fiyat ama Full HD değil buna dikkat edin.
Full HD olmaması bence daha iyi nedeni ise oyunlarda biraz daha iyi performans alırım gibime geliyor. HDMI 4K60FPS destekliyor sanırsam TV takıp film falan daha kolay izlerim.
Şu linkteki bilgisayarla açık ara farkı var mı? Bütçem olsa INTEL ve Nvidia kartı alırdım fakat işte bütçe de yok. Hediye çeki olmasa o PC de alamayacaktım.
@BilgisayarKurdu @Murat5038

Son düzenleme:
Verdiğin linke baktın mı :) 3500TL Önceki konuda zaten önerileri yazmıştım. Yeni konuyu RAM satışın için demiştim aç diye. Önceki konuda önereceklerim harici 3100 ve altında laptop bulunmuyor. Masaüstü olsun dersen değişir.
Yok ben onu attım değer mi dedim. Fazla farkı var mı verdiğim linkteki olanla. Yoksa bana yeter bu PC de. PC allah nasip ederse yarın alacağım. Şimdi tek AMD kartı yüklemem yeterli mi? Yani 2500U da var ve RX 540 sürücüsü de var. Tek sürücü kursam yeter mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı