310M Pro-VDH ve i3-9100F alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Hepsiburada'dan alacağım, ikisi toplamda 1140 TL ediyor. Zannediyorum ki bu fiyata daha iyisi yoktur zaten. Sahibinden sitesinden 2. el Ryzen 5 1600 almaya kalksam hem satıcılarla uğraşacağım hem de sadece işlemci 800-900 TL'ye gelecek. İşlemci fiyatına göre performansı çok iyi, tek dert ettiğim ileride işlemciyi daha iyisiyle değiştirmek istediğimde anakartı da değiştirmek zorunda kalır mıyım? Eğer anakart ileriye dönükse beni idare etmesi için bu işlemciyle birlikte almak istiyorum. Son olarak BIOS güncellemesini bilmiyorum sanırım güncel gelmezse sıkıntı yaşayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle BIOS güncel gelecektir bunu belirteyim, yani güncellemek zorunda olmayacaksınız.

Bu ikilinin tek sorunu 10. Veya 11. Nesil işlemci aldığında anakartı da degistirmek zorundasın. Tercih edilmemelerinin asıl sebebi bu.
O zaman 2. el alsam daha iyi olur, ileride de ucuza satarım. Bu ekonomide maalesef başka şansım yok gibi. Az önce Letgo uygulamasından birisiyle görüştüm anakart + işlemci için 1200 tl istedi, Hepsiburada sitesinden sıfırlarını almaya kalksam 1140 tl ediyor. Adam ikinci el ürünü sıfırından pahalıya satıyor, bizim halkımız neden böyle ?

O zaman 2. el alsam daha iyi olur, ileride de ucuza satarım. Bu ekonomide maalesef başka şansım yok gibi. Az önce Letgo uygulamasından birisiyle görüştüm anakart + işlemci için 1200 tl istedi, Hepsiburada sitesinden sıfırlarını almaya kalksam 1140 tl ediyor. Adam ikinci el ürünü sıfırından pahalıya satıyor, bizim halkımız neden böyle ?
Halkımız kısaca fakir. 2. El ucuza bulsanız bile mutlaka testlerini yapın. Isınma, donma, kasma vs. Maalesef fiyatlar böyle, yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı