3150 TL'ye i5 4460 ve R9 280X Tabanlı Sistem Toplama

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önceden gaming laptop almayı düşünüyordum araştırdım konu açtım fakat parçalarını yükseltemeyeceğim bir laptoba 3500 TL civarı gibi bir para verilmeyeceğini düşündüm. Bende 3.150 TL'ye kadar bir sistem topladım kendi çapımda. Oynamayı planladığım oyunlar yine aynı GTA V- Bf 3-4- Pes 15- Fifa 15- Far Cry 3- CoD AW- AC tüm serisi. Bilgisayar parçalarını birleştirme konusunda emin değilim. Vatan Bilgisayar'a toplatmayı düşünüyorum. Birçok video izledim Technopat'ın yapmış olduğu rehberleri fakat herhangi bir pin veya bir şey yamulur diye korkuyorum. Seçtiğim kasa kablo yönetimli sanırım resimlerinden öyle görünüyor. Kablo yönetimli kasalara daha rahat montaj yapılıyor sanırım öyle değil mi? Sizce kendim montaj edebilir miyim, hiç bu konuda bilgim yok dediğim gibi Vatan'a toplattırmayı düşünüyorum. Sistemin uyumsuz bir parçası var mıdır? Sizce sistem nasıl?
sistem 22.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sadece vatandan almayı düşünüyorum. Benim hazırladığım sistem nasıl onun hakkında bilgi verir iseniz?
O bütçeye o ekran kartı alınmaz. Neden Vatan Bilgisayar? İnventus'u araştırabilirsiniz ücretsiz olarak montaj yapıp kargoluyor ayrıca kapıda ödeme de var. Google'dan araştırabilirsin.

O bütçeye o ekran kartı alınmaz. Neden Vatan Bilgisayar? İnventus'u araştırabilirsiniz ücretsiz olarak montaj yapıp kargoluyor ayrıca kapıda ödeme de var. Google'dan araştırabilirsin.
Yalnız benim her şey dahil görmüş olduğunuz üzere klavye, monitör, işletim sistemi ve ssd siz sadece 3211,93TL ile sadece kasayı toplamışsınız oysa ki ben monitörü mü değiştirmek, ssd, klavye ve işletim sistemi de alacağım siz bütçeyi aşarak ssd siz monitörsüz klavyesiz ve işletim sistemsiz bir bilgisayar toplamışsınız.

Yalnız benim her şey dahil görmüş olduğunuz üzere klavye, monitör, işletim sistemi ve ssd siz sadece 3211,93TL ile sadece kasayı toplamışsınız oysa ki ben monitörü mü değiştirmek, ssd, klavye ve işletim sistemi de alacağım siz bütçeyi aşarak ssd siz monitörsüz klavyesiz ve işletim sistemsiz bir bilgisayar toplamışsınız.
Hep olumsuz yönlerine bakmışsın. GTX 970 var orada. R9 280x li sistem istersen toplayıp vatandan tekrar atayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı