32.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
32000

GlossyShelf

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, kısa süre içinde bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 30 bin civarında. Zorlarsam 32bine kadar alabilirim. Önümde birkaç seçenek var, öncelikle onları söyleyeyim. Daha sonra sizlerden öneri almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (12. nesil işlemci almak istiyorum aslında. 11. nesil ile aralarında fark çok gibi duruyor. Ekran kartı olarak da 3060 düşünüyorum yine 3050 Ti ile arasında çok fark var gibi. Ancak aşırı katı değilim kriterlerde, laptoptan çok anlamam. Önerilerinizi bekliyorum.)

Seçeneklerim:
Monster Tulpar T7 V20.5.6 (Isınma sorunu ile ilgili çok gözümü korkutuyorlar)
HP Victus 16-D1037NT (3060/i712700H)
Dell Gaming G5 (3060/i712700H).

Bu bütçenin babası olan bir bilgisayarlardır,

Bu bütçenin babası olan bir bilgisayarlardır,

Aslında en başta içimden gelen Monster'dı ancak Monster konusunda çok fazla olumsuz eleştiri var sağda solda, o yüzden biracık uzaklaşmıştım. AMD hiç bakmadığım için Asus'a denk gelmemiştim. İnceleyeceğim teşekkürler <3

Monster çöp torbası alınmaz kesinlikle Victus alın daha iyi.
Neden hocam?

Aslında en başta içimden gelen Monster'dı ancak Monster konusunda çok fazla olumsuz eleştiri var sağda solda, o yüzden biracık uzaklaşmıştım. AMD hiç bakmadığım için ASUS'a denk gelmemiştim. İnceleyeceğim teşekkürler <3

Neden hocam?

Hocam bazı arkadaşlar Monster konusunda forumdan duyduklarıyla hareket ettiklerini düşünüyorum Monster'lardaki ısınma sorunu Clevo kasalı kodellerde var T7 20.4 ve 20.5 gibi modellerde Tongfang kasa kullanıldığı için ısınma sorunu olmaz.

Hocam bazı arkadaşlar Monster konusunda forumdan duyduklarıyla hareket ettiklerini düşünüyorum Monster'lardaki ısınma sorunu Clevo kasalı kodellerde var T7 20.4 ve 20.5 gibi modellerde Tongfang kasa kullanıldığı için ısınma sorunu olmaz.
Peki siz olsanız hangisini alırdınız hocam? Sanki Monster tarafının işlemcisi biraz daha iyi kaçmış testlerde?

Daha uzun kullanım için Asus ROG almanızı öneririm, Asus ROG’un soğutması daha iyi.
Peki ROG ile TUF arasındaki fark nedir? TUF serisinde de aynı fiyatlara sistemler mevcut. ROG ne konuda daha üstün?
Örneğin:

(Teknosadan bakma sebebim gidip mağazadan alabilecek olmam, oraya takılmayın.)

Peki ROG ile TUF arasındaki fark nedir? TUF serisinde de aynı fiyatlara sistemler mevcut. ROG ne konuda daha üstün?
Örneğin:

(Teknosadan bakma sebebim gidip mağazadan alabilecek olmam, oraya takılmayın.)
Satıcı teknosa değil ve bu ürünleri mağazada bulmak zor freedos olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı