32.000 TL hazır sistem önerisi

Zotactı sanırım ama çok büyük bir fark yok arada. Sadece 5-6 derecelik soğutma farkı var o kadar. Şu an piyasadaki en ucuz 4070 sistem.

AMD 5600X-GIGABYTE RTX 4070 EAGLE O.C-B550M DS3H-XPG 16GB-ADATA 512GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda Birkaç özelleştirme ile bu daha çok hoşuma gitti ve 5600X in 1080P de darboğaz yapmasından korkuyorum hâlâ.

Optimizasyonu adam akıllıysa olmaz. Sadece FPS düşer. DLSS veya fg açarsın zaten kaç mislisini geri alırsın.
DSR nedir peki hocam. Dediğiniz gibi takılma olmuyorsa sıkıntı yok yarın alacağım sistemi. Birde sıvı soğutma aldım mı işlemciye bu iş tamam 😅

DSR nedir peki hocam. Dediğiniz gibi takılma olmuyorsa sıkıntı yok yarın alacağım sistemi. Bir de sıvı soğutma aldım mı işlemciye bu iş tamam 😅

Hocam DLSS oyunun FPS'ini ciddi oranda arttırıyor. Özellikle DLSS 3.0 ile. Frame Generation'da FPS'i arttırıyor. Grafiklerde az da olsa bir güzellik yapıyor.
FSR ise AMD'nin DLSS'i gibi. Ama hiçbir zaman DLSS kadar olacağını düşünmüyorum.

DSR nedir peki hocam. Dediğiniz gibi takılma olmuyorsa sıkıntı yok yarın alacağım sistemi. Bir de sıvı soğutma aldım mı işlemciye bu iş tamam 😅

Hocam bu arada Gamepower gibi markaların almayın soğutucularını. Tam olarak kasaya uyuyor mu bilmiyorum soğutuculardan çok anlamıyorum ama alınabilir attığım soğutucu.

Hocam DLSS oyunun FPS'ini ciddi oranda arttırıyor. Özellikle DLSS 3.0 ile. Frame Generation'da FPS'i arttırıyor. Grafiklerde az da olsa bir güzellik yapıyor.
FSR ise AMD'nin DLSS'i gibi. Ama hiçbir zaman DLSS kadar olacağını düşünmüyorum.

Hocam bu arada Gamepower gibi markaların almayın soğutucularını. Tam olarak kasaya uyuyor mu bilmiyorum soğutuculardan çok anlamıyorum ama alınabilir attığım soğutucu.

Deepcool Ls520 vardı aklımda kasaylada aynı marka diye.

Hava soğutma işimi görüyosa onuda alabilirim 1800₺ cebimde kalır.

Ve demeden edemeyeceğim bu kadar para veripte eğer takılmalı şekilde oyunlarımı oynayacaksam hiç almayayım daha iyi takılmalar psikoloji bozacak türden.

Geri
Yukarı