32.000 TL'ye laptop önerisi

• Konuyu başlatan betty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 419
Bütçe
32.000 TL
Bu cihaz çok iyi, fg modu kullanırsanız 4060'ı bile geçer.

Fg modu artık 3060 ile bile kullanıyorlar 4060'ın farkı kas gücü sadece 4050'ye göre. 4000 serisi şu an zaten çok gerekli gelmiyor bana o modlardan sonra yazılımsal.

Ben 4060'ı fg için aldım aldıktan 1 ay sonra AMD açık kod yayınlamış bir baktım GTX 1650 ile fg çalıştıran var Cyberpunk'ta. Aynı şunu yaşadım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki RTX için daha iyi iş yapıyordur diye umarak kendimi avutuyorum sadece yoksa RTX 3060ti veya RTX3070 çok daha mantıklı misal...
Şu anki aklım olsa bunu alırdım biraz daha koyup:

Son düzenleme:
Hocam dlss için 4050 baktım
Hepsinin modunu çıkardılar üstüne RTX 4000 serisi alanlarda sitem etmişti. 😀 aynı DLSS 3 gibi çalışıyor sanırım modlar. Nvidia tek el keşke laptoplarda AMD ekran kartı olsa da önersek.

RTX 4060'a göre çok daha mantıklı ve daha ucuz...
Bu fiyata nasıl veriyorlar hayret ediyorum.

Hepsinin modunu çıkardılar üstüne RTX 4000 serisi alanlarda sitem etmişti. 😀 aynı DLSS 3 gibi çalışıyor sanırım modlar. Nvidia tek el keşke laptoplarda AMD ekran kartı olsa da önersek.

Hocam bunu alıyorum o zaman inşallah Bi sıkıntı çıkarmaz

Geri
Yukarı