32" 4K monitör tavsiyesi

DjKedi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4K, 32" monitör arıyorum, oyun için kullanmayacağım bu yüzden uygun fiyat açısından 60Hz falan olması benim için çok iyi olacaktır bir model buldum fiyatı falan bayağı uygun geldi fakat acaba bir sorunu mu var emin olamadım. Bulduğum monitör bu;

Bütçe konusunda çok kararsızım, aslında 4K monitörü ertelemiştim fakat bu uygun fiyatlı diye alasım geldi, eğer 5-6 k civarı 4K'lar sorunluysa zaten hiç almayıp erteleyeceğim yok bunda sıkıntı yok ise alırım. Yani bütçem 6K ya kadar fakat dediğim gibi bunlar sorunluysa hiç almayacağım.
@SkyRose @EnderTR52

Hiç monitör almamış ama niyet eden birisinin yetkinliğinde konuşmam gerekirse, IPS panel olmaması ve USB type-c bağlantısının bulunmaması, ve VA panele rağmen yenileme hızının düşük olması gibi birkaç husus fiyatı düşürüyor sanıyorum. Sizi mutlu eder mi'yi benzer VA paneller kullanan arkadaşlar belki cevaplar.

Merhaba arkadaşlar, 4K, 32" monitör arıyorum, oyun için kullanmayacağım bu yüzden uygun fiyat açısından 60Hz falan olması benim için çok iyi olacaktır bir model buldum fiyatı falan bayağı uygun geldi fakat acaba bir sorunu mu var emin olamadım. Bulduğum monitör bu;

Bütçe konusunda çok kararsızım, aslında 4K monitörü ertelemiştim fakat bu uygun fiyatlı diye alasım geldi, eğer 5-6 k civarı 4K'lar sorunluysa zaten hiç almayıp erteleyeceğim yok bunda sıkıntı yok ise alırım. Yani bütçem 6K ya kadar fakat dediğim gibi bunlar sorunluysa hiç almayacağım.
@SkyRose @EnderTR52

İyi monitör fiyatı da uygun alabilirsin.

Güzel monitör fakat burada karşılaştırdığım zaman 1700 lira farka değecek çok özellik göremedim, muhtemelen panel kalitesi vs. farkı vardır ama sizce bu 1700 lira vermeye değer mi?

Hocam yanlış link atmışım.

4K olduğundan emin miyiz? 2K sanırım.

Hocam yanlış link atmışım.

Şu an zaten 32" 2K 144Hz monitör kullanıyorum, bu 4K'yı film falan izlemek ve çalışırken kullanmak için almayı düşünüyordum aslında biraz da o yüzden olsa da olur olmasa da olur kafasındayım. Eğer kafama yatan bulamazsam erteler bütçem artınca daha iyi bir model bakarım.
4K olduğundan emin miyiz? 2K sanırım.

Evet 2K dır 4K 144Hz monitörü o fiyata koyarlarsa kutudan anca hıyar çıkar :D.

Sabahtan beri o kadar konuya baktım ki konular karıştı, gerçekten özür dilerim.

Önemli değil dostum, zaman ayırmışsın yardımcı olmaya çalışmışsın o yeter. Zaten bütçe çok düşük olduğu için, daha doğrusu eğer uygun bir tane bulursam alırım yoksa almam kafasında olduğum için seçenekler bayağı kısıtlı, bu gidişle almayı erteleyip bütçe arttırıp daha iyi bir model kovalayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı