32-64 GB Flash Bellek Önerisi

hayallerim var

Hectopat
Akşam sipariş vereceğim, bir tane ya da A101 gibi yerlerde satılanlardan da alabilirim. Elimde hiç flash bellek yok. 1 tane bulunsun. Arada lazım oluyor. Bütçe 50 TL olsun, daha vermeye gerek yoktur diye düşünüyorum. Gerekirse veririm, siz bana bir tavsiye verin istiyorum. İyi günler.

USB 3.0 desteği olan bir disk satın alın. Tabii diski kullanacağınız sistemin de USB 3.0 desteği olduğunu varsayıyorum. Aksi takdirde düşük hızda çalıştırmış olursunuz.

Bu ürün her "GAMING GECESİ"nde indirime giriyor benim gördüğüm kadarıyla. Yarın akşam saat 22:00 civarı sipariş verebilirsiniz.

Elimde Cruzer Blade var, yavaşlar maalesef. Ek olarak genellikle Linux falan yazınca ölüyorlar.
Cruzer Force daha hızlı.

Şu çöpü önermeyin hocam yav. Bir süre sonra yazma koruma hatası veriyor ya da plastiği kırılıyor aşırı ısıdan. Ayrıca çok ama çok yavaş. BİM'den 32 GB Lexar JumpDrive V100'de alınabilir. F/P olduğunu düşünüyorum.

Ben bu önerdiğiniz ürüne karşı hep bir ön yargı içeriyorum çünkü bunu herkesin elinde gördüm kaliteli bir şey olsa herkes sahip olmaz diye düşünüyorum ama eğer iyi bir ürünse onu alayım. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Ben bu önerdiğiniz ürüne karşı hep bir ön yargı içeriyorum çünkü bunu herkesin elinde gördüm kaliteli bir şey olsa herkes sahip olmaz diye düşünüyorum ama eğer iyi bir ürünse onu alayım. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Değilmiş. Sahip olmadım ama hep görüyordum.

Şu çöpü önermeyin hocam yav. Bir süre sonra yazma koruma hatası veriyor ya da plastiği kırılıyor aşırı ısıdan. Ayrıca çok ama çok yavaş. BİM'den 32 GB Lexar JumpDrive V100'de alınabilir. F/P olduğunu düşünüyorum.

Elimde Cruzer Blade var, yavaşlar maalesef. Ek olarak genellikle Linux falan yazınca ölüyorlar.
Cruzer Force daha hızlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı