32 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
32-33 bin
İkisi de mantıksız. Yani şöyle diyeyim kendini bir tık daha zorlayabileceksen eğer, 4060 alman çok daha iyi olacaktır emin ol buna pişman olmayacaksın, ama onlardan alırsan pişman olabilirsin hatta olursun çünkü en basitinden 4050 6 GB. Kesinlikle 4060 almalısın.

4050 6gb uyumsuz mu hocam? Çünkü ailem internetten laptop telefon almaya pek sıcak bakmıyorlar. Mecburen mağazadan almak durumundayım.

Bütçenize göre tek seçenek:

Bu gibi gözüküyor. Bütçe artarsa daha iyi cihazlar atılabilir.
Teşekkürler diliyorum.

Çünkü ailem internetten laptop telefon almaya pek sıcak bakmıyorlar. Mecburen mağazadan almak durumundayım.
Hocam ben de şuan kullandığım cihazı internet üzerinden aldım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım. İkna etmek zorundasınız. Yoksa o bütçeye mağazada kazık cihazlar satarlar.

Hocam ben de şuan kullandığım cihazı internet üzerinden aldım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım. İkna etmek zorundasınız. Yoksa o bütçeye mağazada kazık cihazlar satarlar.

Satıcısı Trendyol. Yani gayet güvenilir.

Hocam ben de şu an kullandığım cihazı internet üzerinden aldım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım. İkna etmek zorundasınız. Yoksa o bütçeye mağazada kazık cihazlar satarlar.

Satıcısı Trendyol. Yani gayet güvenilir.

Tamamdır hocam, çok teşekkürler diliyorum.

4050 6gb uyumsuz mu hocam? Çünkü ailem internetten laptop telefon almaya pek sıcak bakmıyorlar. Mecburen mağazadan almak durumundayım.

Teşekkürler diliyorum.
Kesinlikle ve kesinlikle mağazalardan uzak durmalısınız. Başka yolu yok, almayın daha iyi.

Teşekkürler diliyorum.
Ha bu arada uyumsuz olması değil sorun. Günümüz oyunlarının 6gb ekran kartı belleğini aşıyor oluşu sıkıntı. Örnek vermek gerekirse Forza Horizon 5'te grafikleri artırınca video belleği yetersiz uyarısı çıkıyor ekranın üst kısmında. Evet halen akıcı bir şekilde oynatıyor ancak tahminime göre en fazla 1 yıl sonra o grafikleri düşürmek zorunda kalacağız. Yani uzun ömürlü olmasını istiyorsanız 4060.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı