32 bin TL'ye HP Victus S0022NT alınır mı?

Devojin

Hectopat
HP Victus S0022NT almayı düşünüyorum fakat voltaj limit olduğu söyleniyor, bu sorun yaratır mı, Ryzen modeli olduğu için daha mı iyi? Önerileriniz varsa 32 bin TL'ye kadar bilgisayar arıyorum. Oyun oynamak için ve günlük ihtiyaçlari karşılamak için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Voltaj limiti o seri kartlara özgü bir durum modele değil. Bütçe buna artar mı?

Voltaj limiti o seri kartlara özgü bir durum modele değil. Bütçe buna artar mı?

Hocam voltaj sınırı çoğu laptopta var o zaman dediğinize göre, onun dışında attığınız laptopun ekran kartı daha iyi ama işlemci olarak bayağı düşük kalmaz mi? Başka öneriniz varsa alabilir miyim?

@Devojin Ne tip oyunlar oynayacaksınız? 50-60-70 modellerinde var. Detaylı bilgi isterseniz bu konuya bakabilirsiniz;

Hocam voltaj sınırı çoğu laptopta var o zaman dediğinize göre, onun dışında attığınız laptopun ekran kartı daha iyi ama işlemci olarak bayağı düşük kalmaz mi? Başka öneriniz varsa alabilir miyim?

Yaptığınız işler CPU tabanlıysa evet, düşük kalır ama yaptığınız işler CPU'ya yüklenmiyorsa 4060 çok daha mantıklı.

HP Victus S0022NT almayı düşünüyorum fakat voltaj limit olduğu söyleniyor, bu sorun yaratır mı, Ryzen modeli olduğu için daha mı iyi? Önerileriniz varsa 32 bin TL'ye kadar bilgisayar arıyorum. Oyun oynamak için ve günlük ihtiyaçlari karşılamak için alacağım.

Alınır o fiyata voltaj voltaj nedir bende aldım voltajla hiç sorun yaşamıyorumryzen daha iyidir bu işinizi fazlasiyla görür.

Hocam bu bilgisayarin kronik bir sorunu var mı HP'ye özel ya da alınmaması için bir sebep

Kronik sorunu yok, paneli kötü ve tek M.2 SSD slotu bulunmakta. Ekstradan 4050 versiyona bakmayın minimum 4060'a zorlayın.

Geri
Yukarı