32 Bit için Linux dağıtımı önerisi

Mahmut659

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:P5G41CMLX İşlemci:Core 2 Duo E7500 Ekran Kartı:AMD R7 250 2GB Ram:4Gb SSD: 2 tane 120 GB
Bende bir tane tost makinesi var. ASUS s6F 2006 model RAM'ini arttırmıştım 2 GB yapmıştım 150GB de hard diski var bu tost makinesine hangi Linux'u önerirsiniz? 32 Bit.

Bende bir tane tost makinesi var. ASUS s6F 2006 model RAM'ini arttırmıştım 2 GB yapmıştım 150GB de hard diski var bu tost makinesine hangi Linux'u önerirsiniz? 32 Bit.

Debian kurabilirsiniz hala 32 Bit sürümleri vardır. LXDE veya Xfce masaüstü uygun olur.

Buradan 32 Bit ISO yükleyebilirsiniz. Hem internetli hem de internetsiz yüklenebilen ISO dosyaları var.

En yeni sürümü olan 32 Bit dağıtım bu olduğundan önerim Debian.

Son düzenleme:
Şu anda Lubuntu kuruyorum kurlumda sorun yok sorun olursa driver vb Debian kurarım herkese teşekkürler.

Debian kurabilirsiniz hala 32 Bit sürümleri vardır. LXDE veya Xfce masaüstü uygun olur.

Buradan 32 Bit ISO yükleyebilirsiniz. Hem internetli hem de internetsiz yüklenebilen ISO dosyaları var.

En yeni sürümü olan 32 Bit dağıtım bu olduğundan önerim Debian.

Şu anda Lubuntu kuruyorum kurlumda sorun yok sorun olursa driver vb Debian kurarım herkese teşekkürler.

Baktım da harbiden işlemciniz 32 bitmiş eğer yanlış bakmadıysam.

İşlemciniz Core Duo L2400 mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı