32 Bit mi, Yoksa 64 Bit mi Tercih Etmeliyim?

Berk Çağan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık yeni çıkan bazı programlar, oyunlar vs. 32 bit'i desteklemiyor. Bu yüzden ben 64 bit'e mi geçsem diye düşünüyorum. Fakat 4 GB RAM olmadan 64 bit kullanmak bilgisayarın performansını yavaşlatıyormuş.

Benim özellikleri şunlar;
2GB RAM
Intel i3 İşlemci
Intel HD Graphics 4000

Bu sisteme 64 bit kursam performansı yavaşlatır mı?

Not: Bu sistemle FIFA 14'ü en düşük seviyede hiç kasmadan oynuyordum. Sizce FIFA 15'i en düşük te kasmadan oynayabilir miyim?

benim sistem seninkinden daha kötüdür ama bir yavaşlama ile karşılaşmadım. 64 bit kullanabilirsin problem olmaz ve not bu sistemle cod ghosts bitirdim ram fix ile
pentium [email protected] ghz
2gb
radeon hd 5670 1gb gddr3
foxconn 45gm
Kardeşim FIFA 15 oynayabilir miyim peki? FIFA 14'ü en düşük seviyede kasmadan oynuyordum.

Benim deneme fırsatım olmadı ama muhtemelen 1280x720 veya 1366x768 low ayarda oynatabilir. Tahminimce işlemci ile alakalı problem oldu, şu an PC açılmıyor bende. Haswell, Celeron veya Pentium'a geçmek için fırsat arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı