Çözüldü 32 Bit sistemde Minecraft oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keşke bilmeden öneri yapmasaydınız... İşlemcisi muhtemelen Pentium Dual Core, yani 775p sistem. Siz de LGA1200 işlemci öneriyorsunuz. Ek olarak atığınız GT730'da alınmaz. 600TL'nizi çöpe atsanız daha iyi, en azından kağıt toplayanlara iyilik yapmış olursunuz.

Keşke bilip bilmeden öneri yapmasaydınız... İşlemcisi muhtemelen Pentium Dual Core, yani 775p sistem. Siz de LGA1200 işlemci öneriyorsunuz. Ek olarak atığınız GT730'da alınmaz. 600TL'nizi çöpe atsanız daha iyi, en azından kağıt toplayanlara iyilik yapmış olursunuz.

Ben bu vakalara artık TikTok'tan PC bilgisi öğrenenler diyorum hocam :D.

İşkence vallahi yeni PC alacağım.

0.1 FPS.

Dostum hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Bir de CPU-Z ile "CPU", "mainboard", "Graphics" sekmesinin ekran görüntüsünü atabilir misin? GPU-Z ekran görüntüsü de istiyorum, ona göre öneri yapacağım.

Dostum hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Bir de CPU-Z ile "CPU", "mainboard", "Graphics" sekmesinin ekran görüntüsünü atabilir misin? GPU-Z ekran görüntüsü de istiyorum, ona göre öneri yapacağım.

Yeni PC aldım

Geri
Yukarı