32 Bit sistemde Windows 7'den 8.1'e geçilmeli mi?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Sorum şu Windows 7'den Win8.1'e geçtikten sonramı format atmaliyim yoksa once mi? Hangisi daha iyi olur? Bir de şu kurulum sırasinda 2secenek geliyor ya orada 2 ci secenegi secersem ve disk surucumu secip sile tiklarsam diskimi siler icindekileri mi?

Önce daha iyi olur. 2. seçeneği yani sadece Windows'u yükle seçeneğini seçin. Disk sürücünü seçip sil tıklarsan disk bölümünü siler diye biliyorum, genellikle sadece tek disk olarak kullandığım için ben sil tıklayınca içerisindekileri siliyor normal bir şekilde. Biçimlendir tıklarsan da biçimlendirdiğin diskin içerisindeki her şey silinir.

Son düzenleme:
Önce daha iyi olur. 2. seçeneği yani sadece Windows'u yükle seçeneğini seçin. Disk sürücünü seçip sil tıklarsan disk bölümünü siler diye biliyorum, genellikle sadece tek disk olarak kullandığım için ben sil tıklayınca içerisindekileri siliyor. Biçimlendir tıklarsan da içerisindeki her şeyi siler.

Yani 2ci secenegi secip bicimlendir dersem icleri temizlenir ve sifir temiz bir Win8.1 kurulmus olur degil mi?

Yani 2ci secenegi secip bicimlendir dersem icleri temizlenir ve sifir temiz bir Win8.1 kurulmus olur degil mi?

Yanlışlık olmasın, bu seçeneğini seçeceksin.

Adsız.png

Gözüken disklere biçimlendir yaparsan, içleri boş olacağı için temiz kurulum olur.

Yanlışlık olmasın, bu seçeneğini seçeceksin.

Eki Görüntüle 1516240

Gözüken disklere biçimlendir yaparsan, içleri boş olacağı için temiz kurulum olur.

Tamam anladim yani biçimlendir secersem icleri dolu olsa bile silinicektir çok sağ ol kanka cevaplarin icin inşallah sana 2gun sonra falan Win8.1'den yazacgim bekle beni.

Geri
Yukarı