32 Bit sisteme format atılamıyor

İnth

Centipat
Daha fazla  
Benim bilgisayarım 32 Bit ve ben format atıp 64 Bit yapmak istiyorum. Windows ISO downloader diye bir programdan ISO dosyası falan indirdim her şeyi yaptım ama format Setup'unu açmak için 64 Bit sistem istiyor ama benim 32 Bit ve format atıp 64 Bit yapamıyorum şu an nasıl yapacağım? USB falan da yok çok pahalı.

1669665294150.png

Bilgisayarım Windows 7, FPS versin diye böyle yaptım.

Bilgisayarım 64 Bit işletim sistemi destekliyor ama nedenn böyle yaptığını anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım 32 Bit ve ben format atıp 64 Bit yapmak istiyorum. Windows ISO downloader diye bir programdan ISO dosyası falan indirdim her şeyi yaptım ama format Setup'unu açmak için 64 Bit sistem istiyor ama benim 32 Bit ve format atıp 64 Bit yapamıyorum şu an nasıl yapacağım? USB falan da yok çok pahalı.

Eki Görüntüle 1587582

Bilgisayarım Windows 7, FPS versin diye böyle yaptım.

Bilgisayarım 64 Bit işletim sistemi destekliyor ama nedenn böyle yaptığını anlamadım.

32 Bit sistemle 64 Bit dosyalarını açamadığınızdan dolayı olmaz. USB ile format atmanız lazım. Eğer USB bellek yoksa bunu deneyebilirsiniz ancak 32 Bit'ten 64 Bit'e geçmek için çalışır mı emin değilim. Belki bu da olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı