32-bit Windows 7'den 64-bit Windows 10'a Geçilir mi?

Yunus Eren

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 32 bit bir PC'ye sahibim. Windows 10'a yükseltmeyi planlıyorum, Windows 10'u 64-bit olarak indirip yükseltsem olur mu? Sıfırdan bir kurulum yapmayacağım.

Arkadaşlar Windows 7 32 bit bir PC'ye sahibim. Windows 10'a yükseltmeyi planlıyorum, Windows 10'u 64-bit olarak indirip yükseltsem olur mu? Sıfırdan bir kurulum yapmayacağım.
Ben kendim Windows 7 32 bit den Windows 10 64 bite geçtim. Önce Windows 10 32 bit yaptım. Sonra temiz kurulumla 64 bit. Ancak Windows 10 32 bit de hiçbir sorun yokken 64 bit de ses çıkmıyor. Tekrar format atmayı deneyeceğim. Onun haricinde hiçbir sorun yok bende ve geçmeni kesinlikle tavsiye ederim. Ve muhtemelen o sorun benden kaynaklı bir şey.

Öncelikle Windows 10 32bit'e yükselteceksin. Daha sonra 64bit iso ile temiz kurulum yapacaksın. 64bit isoyu USB'ye yazdırıp Windows üzerinden yükseltme yapmaya falan uğraşma. Media Creation Tool üzerinden yükseltmen gerekir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı