32 GB RAM, 1 TB SSD'li Laptop Tercihi

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
Merhaba arkadaşlar. Kasamı satıyorum. Mobility istediğim için laptopa geçiş yapacağım. Ekran kartı tercihim çok mühim olmamakla birlikte estetiğe önem veren bir insanım. 32 GB RAM olması şart. 1 TB SSD olmalı. Zaten bunlarla gelen işlemciler genelde tatmin edici oluyorlar. 2. el alacağım gidip sıfıra o kadar para bayılmak mantıksız. İkinci el satan sarı sitede 2 tane ilan var. Bu bakacağınız olanın fiyatı uygun ama biraz sıkıntılı;

GSR Alienware​

İşlemci: i7 7820HK Intel® 12 Çekirdek Turbo Up 5.30
Bellek: 32 GB DDR 4 3200 MHz ( 2x32 )Yükseltilebilir
SSD: 256 GB M.2 NVMe SSD + 1TB HYBRID (Yükseltilebilir)
Grafik: GTX1080 ( 8 GB 256 Bit) NVIDIA®
Ekran: 17.3 2K QHD IPS 120 Hz

Sistem: Windows 10 Lisanslı

Donanım: Studio Audio & RGB RGB keybord

Garanti Durumu: 6 ay
NOT: ÜRÜNÜN PİLİ 5 DAKİKA GİTMEKTEDİR F1 VE F4 TUSLARI ÇALIŞMAMAKTADIR
MUHTELİF ÇİZİKLERİ MEVCUTTUR

Diğeri de;

2024 Ekim ayına kadar 17 ay daha garantisi devam etmektedir.

Düz 3050 değil 3050 Ti vardır. Daha performanslı ve daha pahalıdır.

ASUS ROG STRIX Gaming G15 Serisi

Ryzen 7 4800H İŞLEMCİ (8+8 çekirdek)

RTX3050 Ti 95watt EKRAN KARTI

32 GB 3200MHz DDR4 RAM (2x16)

1TB M.2 SSD (7000 okuma yüksek okuma yazma hızlıdır stok değil)

15,6 inç 144Hz EKRAN

Yani ikisi de güzel kasalar. Özellikle ASUS ROG STRIX modelleri çok hoşuma gidiyor. Bilemiyorum sizlerin de bildiği güzel laptoplar varsa bakmaya hazırım. Burada sarı sitenin linklerinin paylaşılıp paylaşılmadığını bilmediğim için böyle yazıyla paylaştım. İlginize şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

Merhaba arkadaşlar. Kasamı satıyorum. Mobility istediğim için laptopa geçiş yapacağım. Ekran kartı tercihim çok mühim olmamakla birlikte estetiğe önem veren bir insanım. 32 GB RAM olması şart. 1 TB SSD olmalı. Zaten bunlarla gelen işlemciler genelde tatmin edici oluyorlar. 2. el alacağım gidip sıfıra o kadar para bayılmak mantıksız. İkinci el satan sarı sitede 2 tane ilan var. Bu bakacağınız olanın fiyatı uygun ama biraz sıkıntılı;

Yani ikisi de güzel kasalar. Özellikle ASUS ROG STRIX modelleri çok hoşuma gidiyor. Bilemiyorum sizlerin de bildiği güzel laptoplar varsa bakmaya hazırım. Burada sarı sitenin linklerinin paylaşılıp paylaşılmadığını bilmediğim için böyle yazıyla paylaştım. İlginize şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

İkisi arasından ROG STRIX çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

İkisi arasından ROG STRIX çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Monster satan arkadaşlar da var. Biri şöyle bir kasa paylaşmış.

Cihaz 23.06.2021 tarihinde alındı, Garanti belgesi kutusu duruyor,

Beraberinde 32 inç monitör ve klavye mouse set ile kullanıldı.

Açma kapama tuşu hariç üzerinde tuşa basılmadı, ekranı da sürekli kapalı halde kullanıldı.

i7 10875H işlemci, ortalama 4.70 GHZ'lerde çalışıyor.

RTX 3060 ekran kartı

17.3 QHD 165 Hz 2560x1440 Ekran

500 GB Crucial NVME M2 Disk

1 TB Samsung 980 NVME M2 Disk

64 GB DDR4 Ram ( 2x32 GB )

* Cihazın işlemcisi ve ekran kartına özel sıvı metal uygulanmıştır, 2 yıldan önce bakım yapılmasına gerek yoktur.

Yanında verilecek ürünler, Monster Notebook Soğutucu

Sizce bu nasıl ?

Geri
Yukarı