32 GB USB bellek önerisi

• Konuyu başlatan Maxy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Maxy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en düşük 32 GB ve USB 3.0 olursa güzel olur. Bütçe pek önemli değil sadece fikir almak için.

Alt üstü USB olduğu için en ucuzunu alın geçin pek de önemi yok. İnternette alımlarda otomatik 5-30TL arası kargo eklendiği için şokdan, BİM'den, Migros'dan da bakabilirsiniz hem bir hafta bekleme derdi olmuyor hem daha ucuz oluyor. Ucuz ürünlerde internet zararlı çıkarabiliyor.

Açıkçası bu ürünün üstüne bir USB tanımıyorum piyasada. Samsung'un kaliteli bir NAND yongasını içerdiği için uzun ömürlü olacaktır. SanDisk'in kıytırık USB'lerini almanızı tavsiye etmiyorum.

kingston dt50 128n gb Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Merhaba. Bakın, bunların hepsi USB 3.1 desteklidir, ancak geriye dönük olarak USB 3.0 ve USB 2.0 portlarını da destekliyor. Örneğin evde 2 adet Kingston DT50 64 GB, 1 adet DT50 128 GB flash belleği uydu yayınlarında uzun filmleri (MP4) mini HD uydu alıcıyla bu sinema filmi kayıtlarında çok başarıyla kullandım, formatlanması ve kullanımı kaliteli olan flash bellek modelleridir, Kingston DT serisi flash bellek modelleri. Kolay gelsin

Yeni konular

Geri
Yukarı