32 GB USB flash bellek 15 GB gösteriyor

Serhan Demir

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600 / Evga GTX 1660S SC Ultra 6gb / Crucial Ballistix (8x2) 3000 MHz / B450 -A Pro / Xigmatek 550W PSU
Meslek
Meslek Lisesi Öğrencisi (11)
Merhaba. Geçen gün okula götürdüğüm flash diskimi okuldaki bilgisayara takınca deepfreeze olduğunu hesaba katmadığım için hata verdi. O hatadan sonra evdeki bilgisayarıma takınca komple gittiğini gördüm. Bir şekilde hatayı düzelttim fakat flash diskim 32 GB olduğu halde 15GB yer olduğunu gösteriyor. Kalan yarısı nereye gitti veya nasıl düzeltirim? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (163).png
    Ekran Görüntüsü (163).png
    70,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Bence iki tane 15GB'lık çip olduğu için sadece birisi gözüküyor. Eğer yedek 8GB USB Belleğin varsa bir tane Linux dağıtımyla format atmayı deneyebiliriz. Eğer becerebiliyorsan USB Belleğin içini açıp kaç tane çip olduğunu söyleyebilir misin?

Bence iki tane 15GB'lık çip olduğu için sadece birisi gözüküyor. Eğer yedek 8 GB USB belleğin varsa bir tane Linux dağıtımyla format atmayı deneyebiliriz. Eğer becerebiliyorsan USB belleğin içini açıp kaç tane çip olduğunu söyleyebilir misin?

O kadar iyi değilim be reis CMD'den diskpart yaptım disk yönetiminden de yaptım ama sonuç aynı lanet olsun deepfreeze okula götürmeseydim olmazdı :D
Diskpart kullanarak Partition silmeyi deneyin.

Kankaa en az 10 kere denedim yok sonuç aynı.

Geri
Yukarı