32 gün özürsüz 12 gün özürlü devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

Ama sınıf tekrarı yapamam dinden 90 türkçeden 73 aldım notlardan kurtaramaz mıyım?

Bu konu bana biraz troll gibi geldi bu işi ciddiye alan kişi böyle yazmaz neyse dostum ortalaman 100 olsun istersen devamsızlık sınırı aşmışsın.

Kalmadınız. 20 gün özürsüz hakkınız var. Yıl sonunda durumunuza şube öğretmenler kurulu karar verecek. Yüksek ihtimal geçirirler.

Kalmadınız. 20 gün özürsüz hakkınız var. Yıl sonunda durumunuza şube öğretmenler kurulu karar verecek. Yüksek ihtimal geçirirler.

Ama ilk öğretim o ben 8. sınıfım.

Bu konu bana biraz troll gibi geldi bu işi ciddiye alan kişi böyle yazmaz neyse dostum ortalaman 100 olsun istersen devamsızlık sınırı aşmışsın.

Troll değil dostum vallahi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama ilk öğretim o ben 8. sınıfım.

Anasınıfı, ilkokul ve ortaokulun hepsi aynı yönetmeliğe göre hareket ediyor yani 8. sınıf olmanız da fark etmiyor. 20 gün özürsüz hakkınız var. Doldurduğunuzda da yıl sonunda hakkınızda "Sınıfı geçsin mi geçmesin mi?" diye toplanıp karar veriyorlar. İyi öğrenciyseniz bırakmazlar zaten.

Son düzenleme:
Ana sınıfı, ilkokul ve ortaokulun hepsi aynı yönetmeliğe göre hareket ediyor yani 8. sınıf olmanız da fark etmiyor. 20 güz özürsüz hakkınız var. Doldurduğunuzda da yıl sonunda hakkınızda "sınıfı geçsin mi geçmesin mi?" diye toplanıp karar veriyorlar. İyi öğrenciyseniz bırakmazlar zaten.

Dersler 2. dönem orta ama derslerde konuşma falan çok az var.

Geri
Yukarı