32" monitör tavsiyesi

Masaya montelenebilen harici monitör asma aparatları genel olarak bence çok gerekli. Monitörün alt kısmı boş kaldığı için bir çok şekilde o alanı kullanabiliyorsunuz. Resmen masamı yarı yarıya daha etkili kullanabiliyorum.

Masaya montelenebilen harici monitör asma aparatları genel olarak bence çok gerekli. Monitörün alt kısmı boş kaldığı için bir çok şekilde o alanı kullanabiliyorsunuz. Resmen masamı yarı yarıya daha etkili kullanabiliyorum.

Bende de 32" var, tavsiye ettiğiniz bir aparat var mı ?

Bende de 32" var, tavsiye ettiğiniz bir aparat var mı ?
Öncelikle monitöründe VESA standartlarında montaj özelliği var mı? Genelde 10x10 VESA vida delikleri olur monitör arkasında. Monitörünün kendi web sitesindeki özelliklerinde VESA destekliyorsa kesin belirtilir. Ben duvara monteledim. En çok çeşit ve uygun fiyatlı duvar montaj aparatlarını Buhaus'tan bulabilirsin.

Duvarda genel olarak senin ihtiyacına göre seçmen gerek. Ama tavsiyem tam monitöre bağlantı yerinde monitörü öne veya arkaya yatırma özellikli hareketli eklemi olanlarından alma derim. Zamanla yalama oluyor ve monitör ağırlığıyla öne doğru yatmaya başlıyor. Çözümü plastik kelepçeklerle kola sabitlemekte buldum. Bilsem almazdım. Ama sadece tek eksen dönen yani monitörü dikey veya yatay yapmayı sağlayan modellerden olabilir. Onlarda eklem sabit olduğundan zamanla sorun olmuyor. Monitörü kendine yakınlaştırıp uzaklaştırmak istersen de onların da kol yapıları 2 3 parçalı oluyor.

Masaya sabitlenenlerden sana şunu önerebilirim.

Masanın da sağlam olması gerek. İçi dolgulu IKEA masalarında sorun olabiliyor göçme vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı