320 GB HDD yeterli mi?

Umut 77

Centipat
Yer
Yalova
Makaleler
7
Yer
Kenya
Bence 320GB HDD yerine 120GB SSD alın ve ona Windows kurun. 1.5 TB olan diski de 2. disk olarak kullanın, oyunları ona atın.

ErenAKKOC

Hectopat
Makaleler
3
Kullandığım anakart USB 2.0 destekliyor, taşınabilir HDD düşük bir performans vermez mi?
Taşınabilir diske oyun kurmak zaten pek mantıklı değil. USB 2.0 var ise zaten kurmak mantıklı değil. Dediğim gibi W8.1 kurarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.

Makaleler
7
Yer
Kenya
Kullandığım anakart USB 2.0 destekliyor, taşınabilir HDD düşük bir performans vermez mi?
Çok lazım değilse (taşınabilir HDD'den bahsediyorum) taşınabilir HDD'yi söküp, SATA girişinden bağlayın.
Taşınabilir diske oyun kurmak zaten pek mantıklı değil. USB 2.0 var ise zaten kurmak mantıklı değil. Dediğim gibi W8.1 kurarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.
Hocam o attığınız linkteki ürünler genelde ikinci el parçaların formatlanmış hali falan oluyor. O yüzden 500GB HDD almasına sıcak bakmıyorum. Kendim aldım ve deneyimledim, ikinci el ve bozuk gelmişti. Bir daha da kimseye 1TB altı gerekmedikçe önermem. Zaten satıcısının ismini Google'da aratınca çıkan yorumlar falan pek iyi açıcı değil. 😃

Son düzenleme:

Yiğit KAMURAY

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Yukarı