320₺ kulaklık önerisi

babapro98987

Centipat
Daha fazla  
150 ila 320 TL arası bir kulaklık arıyorum. 2 yıl yetsin, cızırtı yapmasın. Mikrofona gerek yok. Kablolu olsun, kablosu telefona da uyumlu olursa iyi olur. RGB ışığı olmasına gerek yok, siyah veya beyaz olabilir, başka renk de olabilir. İyi ses versin, kulağımı çok sıkmasın, dışarı ses vermesin, yüksek sesle müzik dinlerken yanımdaki bile duymasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
150 ila 320 TL arası bir kulaklık arıyorum. 2 yıl yetsin, cızırtı yapmasın. Mikrofona gerek yok. Kablolu olsun, kablosu telefona da uyumlu olursa iyi olur. RGB ışığı olmasına gerek yok, siyah veya beyaz olabilir, başka renk de olabilir. İyi ses versin, kulağımı çok sıkmasın, dışarı ses vermesin, yüksek sesle müzik dinlerken yanımdaki bile duymasın.

Ketçap mayonezde olsun mu? Şaka maka bu fiyata bu özelliklerde bir şey bulabileceğinizi sanmam hocam. Sadece aktif gürültü engelleme bile 400 500 üstü yapıyor direkt.

Hem ayranım dökülmesin hem 320TL olsun bütçeyi artırın ki 2 yıl gidecek bir şey önerilirim.

Ne bekliyorsun? Bütçeni 600 civarlarında yaparsan istediğin kriterlere uygun kulaklık bulabilirsin.

Hocam ben 500'e Anker Soundcore Q10 aldım, onda bile aktif gürültü engelleme yok, gerçi o Bluetooth ve oyun kulaklığı değil.

peki 600 olsun biraz daha para biriktiririm
600 TL'ye H2002D var. Dış tarafa çok fazla ses vermiyor ve mikrofon kalitesi iyi. Telefonda da kullanabilirsiniz. İncelemem:

Yeni konular

Geri
Yukarı