320 TL'ye yayın için Webcam tavsiyesi

• Konuyu başlatan Anras
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 3B
Maddi durum? Ne alaka? 3 Ayı geçti kullanalı hiçbir şeyinde sorun yok. Eğer kullansaydın böyle yorumlar yapmazdın. Eğer kullanıp böyle davranıyorsan sende sorun var. 3 Ayı geçti ve hiçbir sorunu yok. ürün hatalı da gelmedi. Ben kullanıyorum. Eğer arkadaşa sorunlu ürün gelir bilemem. Eğer düzgün kullanıp birşey olursa bir sıkıntı vardır. Forumda sadece bende önermiyorum baya bir kişi var. Logitech'i alınca ürün'ün hatasız gelme ihtimali kaç? 0 değil. Alsın benim ürünümde bir sıkıntı olmadığı sürece önermeye devam ederim. Bu fiyata en f/p ürünlerden. Niye konuyu bu kadar uzattın? Olay şu kullanıyorum ve hatası olmayana kadar önereceğim bu kadar.
Katılıyorum hocam size. Ben de webcam alacağım ve forumda geziyordum ki bu konuya rastladım. Youtube'dan izlediğim incelemelerde Everest'i daha çok beğendim diyebilirim. Logitech'e 300TL vermek istemedim şahsen, görüntüsü bana çok giriş seviyesi geldi. Söylediğiniz webcamin 160TL olduğunu görünce çok şaşırdım. Fiyatına göre mükemmel görüntü veriyor. Bozulursa bir daha alırım :D. Yorumlarınız çok faydalı oldu. Teşekkürler.

Katılıyorum hocam size. Ben de webcam alacağım ve forumda geziyordum ki bu konuya rastladım. Youtube'dan izlediğim incelemelerde Everest'i daha çok beğendim diyebilirim. Logitech'e 300TL vermek istemedim şahsen, görüntüsü bana çok giriş seviyesi geldi. Söylediğiniz webcamin 160TL olduğunu görünce çok şaşırdım. Fiyatına göre mükemmel görüntü veriyor. Bozulursa bir daha alırım :D. Yorumlarınız çok faydalı oldu. Teşekkürler.
Evet. Bende 3 Ay geçti kullanalı canlı derslerde, discord da çatır çatır çalışıyor. Ama mikrofon çok uzaktan geliyormuş gibi oluyor yani mic kaliteli değil. Ve geniş alıyor görüntüyü. Ama bunlar sorun değil. Cidden fiyatına göre mükemmel.

Geri
Yukarı