3200-3500 sistem önerisi

Bütçe
3500

M0RF1N

Femtopat
Merhabalar.
Arkadaşlar belli bir miktar param var ve bu paranın hakkını verebilecek bir sistem arıyorum.
Toplamda 3700 TL var ama bütün varım yoğum bu tamamını kullanmak istemiyorum açıkçası ayın 22'sinde elime bir miktar daha para geçecek yaklaşık 4.500 TL olacak
Sizlere danışmak yorumlarınız almak istedim açıkçası "ben alana kadar fiyatlar uçar mı bilemiyorum."
Şu an için aklımda bu sistem var ama İnternet'te yaptığım araştırmalar doğrultusunda güç kaynağında +80 sertifikası mı ne yokmuş (bunun ne olduğu hakkında bir fikrimde yok) ve SSD kronik sorunlu diye duydum hep
Sizden ricam
1- Hazır toplanmış sistem mi almalıyım yoksa parça parça alıp kendim mi toplamalıyım?
2- Hangisinden daha fazla verim alırım ve daha uygun olur?
3- Ayın 22sine kadar bekleyip daha iyi bir sistem mi alsam fiyatlar o zamana kadar ne olur?
4- Ve Teknobiyotik'de arıza ve iade bildiriminde şöyle bir yazı gördüm
" • Tek kullanımlık ürünler (örneğin: Kopyalanabilir yazılım ve programlar), hızlı bozulan veya kısa ömürlü ürünler (örneğin: Her türlü yazılım ve program, kaset, VCD, DVD, Blu-Ray, toplama bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, ekran koruyucu (film), kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)),
Toplama bilgisayar yazıyor bu kafamı karıştırdı iade etme gibi durumla söz konusu kaldığımda iade almayacakları kafama takıldı. Aslında şubesi evime yakın fakat bu yazıdan dolayı kafam karıştı yukarıda da yazdığım gibi SSD kronik sorunlu olduğunu falan duydum güven konusunda şüphelerim oldu.

İlk defa konu açıyorum hatam olduysa kusura bakmayın ve uyarın lütfen.
Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
çok yardımcı oldunuz teşekkürler :)

Son düzenleme:
Merhabalar.
Arkadaşlar belli bir miktar param var ve bu paranın hakkını verebilecek bir sistem arıyorum.
Toplamda 3700 TL var ama bütün varım yoğum bu tamamını kullanmak istemiyorum açıkçası ayın 22'sinde elime bir miktar daha para geçecek yaklaşık 4.500 TL olacak.
Sizlere danışmak yorumlarınız almak istedim açıkçası "ben alana kadar fiyatlar uçar mı bilemiyorum."
Şu an için aklımda bu sistem var ama İnternet'te yaptığım araştırmalar doğrultusunda güç kaynağında +80 sertifikası mı ne yokmuş (bunun ne olduğu hakkında bir fikrimde yok) ve SSD kronik sorunlu diye duydum hep.
Sizden ricam.
1- Hazır toplanmış sistem mi almalıyım yoksa parça parça alıp kendim mi toplamalıyım?
2- Hangisinden daha fazla verim alırım ve daha uygun olur?
3- Ayın 22sine kadar bekleyip daha iyi bir sistem mi alsam fiyatlar o zamana kadar ne olur?
4- Ve Teknobiyotik'de arıza ve iade bildiriminde şöyle bir yazı gördüm.
" • Tek kullanımlık ürünler (örneğin: Kopyalanabilir yazılım ve programlar), hızlı bozulan veya kısa ömürlü ürünler (örneğin: Her türlü yazılım ve program, kaset, vcd, DVD, blu-ray, toplama bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, ekran koruyucu (film), kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)),
Toplama bilgisayar yazıyor bu kafamı karıştırdı iade etme gibi durumla söz konusu kaldığımda iade almayacakları kafama takıldı. Aslında şubesi evime yakın fakat bu yazıdan dolayı kafam karıştı yukarıda da yazdığım gibi SSD kronik sorunlu olduğunu falan duydum güven konusunda şüphelerim oldu.

İlk defa konu açıyorum hatam olduysa kusura bakmayın ve uyarın lütfen.
Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Çok yardımcı oldunuz teşekkürler :)

4500TL bütçe içinde sadece kasa mi var yoksa monitör klavye vs var mı?

Hocam.
Monitörüm SyncMaster 740N.
Klavye mouse Logitech K220 set.
Şimdilik klavye mouse idare ederim almayı düşünmüyorum sadece kasa almayı düşünüyorum.

Ryzen 3 3100 900TL.
Gigabyte B450M S2H 480TL.
8x2 Corsair 3000MHz RAM 580TL.
GTX 1650 Super 1350TL.
High Power 500Watt PSU 300TL.
Aerocool ore kasa 350TL.
480GB HyperX SSD 500TL.
4460TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı