3200 MHz RAM frekansında mavi ekran

Kadir Özdemir

Kilopat
Yer
İstanbul/Mimaroba
Daha fazla  
Meslek
Çizgi Film ve Animasyon , Animator
Ben ne zaman RAM frekansını 3200 yapsam oyun içinde çökme yaşıyorum. Minidump dosyamı paylaştım inceler misiniz bu konu ile ilgili yardım aldım 2666 MHz'de sorun yok, 3200 shut down.

Sistem:

Ax370 Gaming 3
Ryzen 2600x
16GB 3200 MHz AData RAM
GTX 1050 Ti

Sistem SSD'de.

Yeni klasör.rar
@GCN

Son düzenleme:
Bilgisayar başına geçer geçmez bakmaya çalışıcam. Sadece bir oyunda mı geçerli bu durum yoksa herhangi bir uygulamada da hata alıyor musunuz ?

Bilgisayar başına geçer geçmez bakmaya çalışıcam. Sadece bir oyunda mı geçerli bu durum yoksa herhangi bir uygulamada da hata alıyor musunuz ?

Ne zaman 3200mhz'e çeksem masaüstü uygulamaları ve çizim programları (maya-ps-ae-ai-pr-zbrush) sorun yok. Fakat Pubg Overwatch Lol oyunların hemen hemen hepsinde mavi ekranlı bir reset ekranı ile karşılaşıyorum. Daha önce bunları yaptırdılar. [Çözüldü] Windows 10 "System Thread Exception" Hatası
Unuttun hocam :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı