3200 TL ekran kartı önerisi

Windforce almayın bu ikisinden birini alın. Ya da indirim bekleyin İncehesap'ta ASUS Dual 2060 Evo 3200E iniyordu.
Hem Teknobiyotik'ten hem de oyunlarda her ne kadar kral olsa da termal macununun ve hava akışının yetersiz olduğu RTX2060 öneriyorsunuz. Allah aşkına güldürmeyin ya.

Driver sorunlu kart alacağıma ya da 1660 Super alacağıma 2060 alırım ;)
Ben de açılmama ihtimali olan ve termal macunu ile hava akışı yetersiz kalan RTX2060 alacağıma 1660 Super alırım, oyunlarda da iki tık az FPS alırım. Azıcık aşım, ağrısız başım 🥰.

Ben de açılmama ihtimali olan ve termal macunu ile hava akışı yetersiz kalan RTX2060 alacağıma 1660 Super alırım, oyunlarda da iki tık az FPS alırım. Azıcık aşım, ağrısız başım 🥰.

Bu açılmama sorunu sadece sendemi var? Ve ben indirimleri takip edersen ASUS Dual Evo alabilirsinde dedim :)

5700XT indirimde, kaçırmayın derim.

Bu açılmama sorunu sadece sendemi var? Ve ben indirimleri takip edersen ASUS Dual Evo alabilirsinde dedim :)
Ben RTX 2060 hakkında konuşuyorum :): Bu arada, son yazdığım bir konuda RTX2060 Super sistem çalışmıyormuş. Anlıyorsan bir göz atsana. Madem RTX hayranısın bunu da bilirsin ;).

Ben RTX 2060 hakkında konuşuyorum :): Bu arada, son yazdığım bir konuda RTX2060 Super sistem çalışmıyormuş. Anlıyorsan bir göz atsana. Madem RTX hayranısın bunu dabilirsin ;).

Bende RTX 2060 hakkında konuşuyorum.

Windforce almayın bu ikisinden birini alın. Ya da indirim bekleyin İncehesap'ta ASUS Dual 2060 Evo 3200E iniyordu.

Mesajımı düzgünce okumamışsın bile :D.
2060 Super sistem çalışmıyormuş adlı konunun linkini atar mısın? Sistem açılmıyor diye tüm suç ekran kartının mı oluyor?

Bende RTX 2060 hakkında konuşuyorum.

Mesajımı düzgünce okumamışsın bile :D.
2060 Super sistem çalışmıyormuş adlı konunun linkini atar mısın? Sistem açılmıyor diye tüm suç ekran kartının mı oluyor?

Geri
Yukarı