3200 TL F/P Laptop önerisi

@DeathStroke123 Hocam kullandığınz PC hakkında arkadaşa yardımcı olur musunuz? Artıları eksileri nelerdir? Memnun musunuz? Sizce 200 TL daha vermesine değer mi?
@Pro'tista in attığı Asus nasıl belki bütçeyi zorlayıp onu mu alsam?
Buradan da alabilirsiniz.
Asus Rog Fx553ve-dm416 İ5-7300hq 8gb 1tb 2gb Gtx1050ti 15.6" Dos - n11.com

Ayrıca bu konuyu da okumanızı tavsiye ederim.
ASUS FX553VE i5 7300HQ - GTX 1050 Ti Laptop Oyunda Takılma Sorunu
@DeathStroke123 Hocam kullandığınz PC hakkında arkadaşa yardımcı olur musunuz? Artıları eksileri nelerdir? Memnun musunuz? Sizce 200 TL daha vermesine değer mi?

Buradan da alabilirsiniz.
Asus Rog Fx553ve-dm416 İ5-7300hq 8gb 1tb 2gb Gtx1050ti 15.6" Dos - n11.com

Ayrıca bu konuyu da okumanızı tavsiye ederim.
ASUS FX553VE i5 7300HQ - GTX 1050 Ti Laptop Oyunda Takılma Sorunu
Yeni fark ettim bu siteyi tam sizin aradığınız fiyatta ve aynı ürün bence kaçırmayın.
ASUS FX553VE-DM416 i5-7300HQ 8GB 1TB 2GB GTX1050Ti 15.6 FreeDos

Son düzenleme:
Hepinize sağolun arkadaşlar bir de bu laptopu kullanan varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Pro'tista Hocam ben bilgisayardan memnunum. Eksileri ekran kartı GTX 1050 Ti ama 2GB tır. Soğutması bana göre iyi ama yeterli değil arkadaş pc yi alırken yanında soğutucuda almasını tavsiye ederim.

@Pro'tista Hocam ben bilgisayardan memnunum. Eksileri ekran kartı GTX 1050 Ti ama 2GB tır. Soğutması bana göre iyi ama yeterli değil arkadaş pc yi alırken yanında soğutucuda almasını tavsiye ederim.
İleride 8 GB ram ilave edilebilir ve daha iyi olur 1050 'li modellerden ki bu haliyle bile daha iyidir yani. Soğutma konusu ise her laptop 'ın sorunu. En iyi markalardan olan MSI 'ın ürünleri bile sıcak çalışabiliyor ki bunu da Sevgili Çağan Çelik 'in çektiği videoda görmüş olduk. 90 - 95 derece üstüne fazla çıkmıyorsa iyidir denebilir. Saygılar.

Valla Dell markasına "duygusal" bağım olmasa bende asus'u alırdım büyük ihtimal. Ama Dell alıcam ben :) Hem Dell markasını seviyorum önceki laptop ve tabletimden hemde 80leri andıran çizgi çizgi ızgaralı tasarımı çok hoşuma gidiyor :) soğutmasıda daha iyi. Ekranıda daha kaliteli. 1050 ile 1050Ti arasında söylenen %30 fark, ama testler ve pratiklerde 15-20 arası bir değer çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı