3200 TL için sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Al o zaman.

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 313
Son düzenleme:
Buna laf ettirmem.

Dosya Ekleri

• asd.jpg
    asd.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 293
Abi adam sana işlemci uygun değil diyor sen hala işlemciyi aynı tuttuyorusun. İşlemcinin sonunda K varya işte o OC yapmaya müsait demek.Ya işlemciyi değiştir ya da anakartı z87 yap.

Abi adam sana işlemci uygun değil diyor sen hala işlemciyi aynı tuttuyorusun. İşlemcinin sonunda K varya işte o OC yapmaya müsait demek.Ya işlemciyi değiştir ya da anakartı z87 yap.
Sen ne diyorsun? Değiştirdik ya anakartı.

Sn. Mikail acaba sizin de önerilerinizi alabilir miyim şöyle harbi harbi detaylı? Acaba vaktiniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Hocam elimde sadece hdd var WD 1.0 TB sata 32mb cache oyun benim için çok önemli ultra yada Very High da oynamam lazım bağımlıyım denilebilir 50 tane dergi forum site magaza takip ediyorum sırf oyunlarla ilgili :)

Bu yüzden ekran kartı benim için önemli ayrıca online oyun da oynuyorum mesela LoL, ama bu sene WoW da başlıyorum ki online oyunlar cpu ya da yukleniyor. Benim çok sıkıştığım nokta burası full AMD sistem mi yapmalıyım yoksaIntel + nVidia mı yoksa i5 4670k ya AMD rp 290 Tri X OC taksam uyumda sıkıntı olur mu falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı