3200 TL laptop tavsiyesi

parthenios

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zaman içerisinde 3000 - 3200 TL bandında laptop alacağım. Aklımda Dell veya MSI almak var aşağıda linklerde verdiğim cihazlardan birini almayı düşünüyorum sizce hangisini seçmeliyim ? MSI'ın kasa kalitesi daha cezbedici geliyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

MSI : Msi Gl62 6qd-078xtr I7-6700hq 8gb Ddr4 Gtx950m Ddr3 2gb 1tb - n11.com
Dell : Dell Inspiron 7559 B70W81C

paylaştığın msı la belirttiğin bütce arasında 700 tl lik fark var bir kere dell e gelirsek bende laptop alacağım araştırma yaptım performans açısından bi sıkıntı duymadım ama üründe ışık sızması mevcutmuş arkadaşların çoğunda bir de kasası kalitesiz çok esnek diyenler var elince kalcak gibi hissediyormuşşun kasanın esnekliğinden dolayı msı 3980 tl lerde bir şey almak istersen birşey diyemem ama bütcene göre düşünüyorsan ben suan monster araştırmaktayım birkaç tereddüttüm eğer araştırmak
istersen
Abra A7 V6.4.1 17.3" Oyun Bilgisayarı
buna bak istersen bütcem yetmez çıkamam 3600 dersen abra a5 modelleride mevcut

paylaştığın msı la belirttiğin bütce arasında 700 tl lik fark var bir kere dell e gelirsek bende laptop alacağım araştırma yaptım performans açısından bi sıkıntı duymadım ama üründe ışık sızması mevcutmuş arkadaşların çoğunda bir de kasası kalitesiz çok esnek diyenler var elince kalcak gibi hissediyormuşşun kasanın esnekliğinden dolayı msı 3980 tl lerde bir şey almak istersen birşey diyemem ama bütcene göre düşünüyorsan ben suan monster araştırmaktayım birkaç tereddüttüm eğer araştırmak
istersen
Abra A7 V6.4.1 17.3" Oyun Bilgisayarı
buna bak istersen bütcem yetmez çıkamam 3600 dersen abra a5 modelleride mevcut

Cevabınız için teşekkür ederim ama linkte verdiğim Msi 3100 küsür lira baktınızmı bilmiyorum fiyat farkı nerde anlayamadım, bütçe bu civarlarda olacak benim 3500-3600 falan aşıyor biraz, birde monster ürünler güzel hoş ancak bilindik bir marka almak istiyorum saygılarımla.

Cevabınız için teşekkür ederim ama linkte verdiğim Msi 3100 küsür lira baktınızmı bilmiyorum fiyat farkı nerde anlayamadım, bütçe bu civarlarda olacak benim 3500-3600 falan aşıyor biraz, birde monster ürünler güzel hoş ancak bilindik bir marka almak istiyorum saygılarımla.

pardon ben yanlış linke tıklamışım başka msı ürünü açıldı abrayla ikisine baktığında monster de klavye ışıklandırması mevcut + olarak msı ekran kartı nvidia 9tx950m monsterin gtx960m ben de senin gibi kararsız kaldım ama bilmiyorum her laptop için olumsuz yorum var ama bunun yanında da olumlu yorumları var performans açısından baktığımızda monster önde gibi kalitesini bilmiyorum kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa ikimiz de daha net bilgiye sahip oluruz

pardon ben yanlış linke tıklamışım başka msı ürünü açıldı abrayla ikisine baktığında monster de klavye ışıklandırması mevcut + olarak msı ekran kartı nvidia 9tx950m monsterin gtx960m ben de senin gibi kararsız kaldım ama bilmiyorum her laptop için olumsuz yorum var ama bunun yanında da olumlu yorumları var performans açısından baktığımızda monster önde gibi kalitesini bilmiyorum kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa ikimiz de daha net bilgiye sahip oluruz

Aynen ya bak senin Dell ile ilgili söylediklerini birkaç yerde daha okumuştum biraz daha soğuk bakmaya başladım ama performans olarak makina iyi makina gtx 960 falan bilmiyorum Msi'ın kasa kalitesi iyi falan valla acayip sıkıldım ya alıp geçecem birini artık.

Dell Gaming Pandora 7559-B70F161C Çanta Hediyeli

Bu linkteki Dell'i 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim. Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Soğutma performansı olarak 1. sırada rakip tanımaz. Işık sızması IPS panel tüm laptoplarda var, bunda da var ama çok önemli değil.

Anladım dostum peki kasa kalitesi nasıl cihazın ? Açıkçası Msi ile ilgili de çok harika şeyler söylenmiyor ama fiyat yükseldikçe insan verdiği paraya değsin istiyor.

Anladım dostum peki kasa kalitesi nasıl cihazın ? Açıkçası Msi ile ilgili de çok harika şeyler söylenmiyor ama fiyat yükseldikçe insan verdiği paraya değsin istiyor.

Kasa kalitesi gayet iyi yok ben bununla savasa cikicam diyorsan msi yonel kasaya bukadar takilma 960 2x fan 3.3k ile en iyi f\p Urunu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı